Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 6h
reakce majitele
6 / 10
potvrzeno
Od 2 500 Kč
za noc
Poloha tohoto poloroubeného domu na samém okraji Kašperských Hor skvěle kombinuje zázemí historického města s krásou jedinečné přírody. Dům z počátku 20. století současní majitelé zrekonstruovali a vytvořili tři prostorné apartmány v duchu venkovské secese.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Pro veškerý komfort hostů je zdejší dobová atmosféra první republiky citlivě doplněna řadou výdobytků moderní doby. Vaším dovolenkovým domovem budou útulné apartmány pro čtyři až osm hostů, z nichž ten největší má rovnou tři koupelny.
Číst více
IQOS friendly
Parkování
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať

Pokoje

Naše tipy

Domácí lázně

Ve sklepě najdete finskou saunu společně s chladící kádí a vědrem s ledovou vodou. Skvělým zážitkem je pak horká lázeň v parním sudu s mimořádným výhledem do Amálina údolí.

Nechte si poradit

Velmi rádi vám tady doporučí ty nejlepší výlety po Kašperských horách a krásách Šumavy.

Detektivka nebo román?

Zapomněli jste si právě rozečtenou knížku doma na nočním stolku? Nevadí. V pensionu je k dispozici velká knihovna, stačí si jen vybrat a číst se.

Letní grilování

Kupte si pořádnou flákotu masa a sezonní zeleninu a využijte gril s venkovním posezením. Zahrada je krásně udržovaná, plná rozkvetlých růží. Tady se jednoduše skvěle lenoší.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Nerudova 235
34192 Kašperské Hory
Navigovat Web