Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 767 Kč
za noc
Tento skvost je obklopen hlubokými karpatskými lesy a čistým horským vzduchem. Celý hotelový komplex je doslova prostoupen nádhernou zahradou plnou romantických zákoutí, jezer a jezírek, včetně těch koupacích.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Čeká na vás Saunový svět, krytý bazén, venkovní koupací jezera, ale také unikátní atrakce jako Thermal Park nebo Tropico Beach. Voda a teplo tady hraje prim. Naložte se do vířivých kádí a objednejte si drink v jednom z místních pěti barů.
Číst více
Vítěz v kategorii Spa&Wellness 2023
Vinný sklípek
S domácím mazlíčkem
Biotop
Koupací dřevěný sud
Wellness
Adult only

Pokoje

Naše tipy

Beskydy jako na dlani

Ondrášův dvůr má strategickou polohu. Vyjdete odsud pěšky do lesů na houby. Napojíte se na turistické stezky i cyklotrasy. Pár kilometrů odsud dojedete na hranice se Slovenskem, také do nejlepšího lyžařského střediska, běžkařkou trať, nejvyšší vrchol Beskyd nebo přehradu.

To nejkrásnější wellness

Nebudete vědět, kde relaxovat dříve. Jestli na masáži, v sudu, jít se ohřát do saun, zaplavat si v teplém krytém bazénu, nebo se ochladit ve venkovním biotopu. Určitě nezapomeňte na Tropico Beach. Pokud jste letos nestihli dovolenou u moře, tady vám to vynahradí.

Pochutnáte si

Zaručeně si zde pochutnáte. A to na tradiční české kuchyni v moderním pojetí. Ve Fresh Baru si dejte nějakou vitaminovou bombu a v Music Baru dobrý rum nebo kvalitní víno.

Zahrada, zeleň a voda všude kolem vás

Uklidňující zurčení vody a šumění lesa vás bude každé ráno budit a každou noc uspávat. Příroda je tady opravdu neuvěřitelná.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Bílá 98
739 15 Bílá
Navigovat Web