Panství Dlouhá Lhota

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

V malebné brdské krajině nedaleko Prahy leží zámecký hotel Panství Dlouhá Lhota, zrekonstruované sídlo s dlouhou historií a jedinečnou atmosférou. Dobře sehraný personál vám splní všechna přání, od snídaně do postele přes vyžehlení róby na slavnost nebo svatbu v zámeckém parku až po ubytování vašeho domácího mazlíčka. Zákazník a jeho sny o životě na zámku je tu totiž na prvním místě.

Vybavení

Jak to tam chodí

Panství je vyhledávané nejen pro relaxaci, firemní akce, svatby a oslavy, ale také pro příjemné posezení v místní restauraci Konírna či zámeckém parku. Na prvním místě je pohodlí zákazníka a uspokojení všech jeho tužeb, aby alespoň na chvíli prožil život na zámku tak, jak si jej vždy přál zažít. Luxus na vás čeká nejen v zámeckém ubytování, ale právě v kvalitě poskytovaných služeb.

Kde budete spát

Hlavní budova nabízí zámecké ubytování v tradičně zařízených pokojích, příznivci moderny se pak mohou ubytovat v prostorách Konírny. Pokoj si také můžete vybrat ze tří kategorií, záleží jen na vás. Dvoulůžkový CLASSIC s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky najdete pouze v budově zámku. Pokoj EXCLUSIVE je vhodný pro páry a nabízí navíc župany s přezůvkami do wellness. V luxusně vybaveném pokoji DELUXE s manželskou postelí a nádherným výhledem do zahrady nebo na zámek se můžete těšit na vanu umístěnou přímo v pokoji.

Co tam můžete dělat

Pro dokonalý odpočinek a relaxaci je připraveno wellness & spa, které mohou využít nejen hoteloví hosté. K dispozici je klasická finská sauna, bylinková sauna s nižší teplotou nebo turecká parní sauna s až stoprocentní vlhkostí. Samozřejmostí je vířivka a lehátka pro odpočinek. Pro aktivní jedince je připravena posilovna, dva venkovní kurty nebo vyhřívaný krytý bazén s protiproudem.

Pro klidnější formu sportu můžete využít hřiště na pétanque v zámecké zahradě, která také nabízí oázu klidu v podobě nejrůznějších zákoutí, cestiček a záhonů, laviček i vzácných stromů. Park je také ideální pro konání svateb a oslav pod širým nebem, má dokonce i svou kapličku. V podzemních prostorách zámku najdete i vinný sklípek s posezením a vším, co je k oslavám a degustaci vína potřeba.

Co byste měli ještě vědět

  • Možnost ubytování pro domácího mazlíčka za poplatek 500 Kč za noc.
  • Wellness je potřeba rezervovat minimálně 2 hodiny předem.
  • Parkování zdarma přímo v areálu zámku.

Další nabídky v této lokalitě

Ořechový dvůr

Kouzelné chalupy

Glamping Brdy

Glamour camping

Boutique hotel Corso

Boutique hotely

Rezidence Malá Louka

Kouzelné chalupy

Tiny Vacation

Kouzelné chalupy