Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1 200 Kč
za noc
Klidný kout v malebném městečku Chřibská, kde objevíte útulný penzion, skvělou restauraci i stylovou stodolu. Vše na dosah přírodních pokladů Českého Švýcarska. Tohle místo láká na skvělou dovolenou v přírodě ve dvou i s dětmi.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Ubytujte se v jednom z pokojů v tradičním stylu staré chalupy s podkrovními trámy, které voní dřevem. Větší prostor vám poskytne jeden ze dvou apartmánů, které se nacházejí v původní zrekonstruované stodole. Pro kouzelné výhledy z terasy doporučujeme letní pokoje s nádherným pohledem do okolní krajiny.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Rozkvetlá zahrada
Na polosamotě
Dobře tu vaří
Baby friendly

Naše tipy

České Švýcarsko za oknem

Na nic nečekejte a vydejte se objevovat krásy Českého Švýcarska - Na Stodolci je dokonalý výchozí bod pro cyklistické i pěší túry a rozhodě byste neměli vynechat klasické výlety jako Pravčická brána, plavbu po soutěskách nebo třeba Mariinu vyhlídku.

Jízda na koni

Využijte možnosti vyjížďky na koni, které jsou v penzionu k dispozici pro začátečníky i zkušenější.

Stodolecká zvířátka

Kromě stájí s koníky tu mají i další kamarády ze zvířecí říše. Děti se můžou pomazlit s kocourky, podívat se na králíky anebo nakrmit kozy.

Skvělá kuchyně

Musíte ochutnat místní kuchyni, kterou Na Stodolci umí perfektně. Pokud tu bude zrovna plno, zajděte do Café Tyjátr, na dezert, kávu i něco dobrého na zub.

Borůvkové lívance

Ty si zaslouží samostatný prostor, protože lepší jste určitě neměli. My na ně chodíme už leta letoucí a pořád je nikde nepřekonali.

Ráj pro děti

A pokud by vaše ratolesti zvířátka omrzela, můžou si tu hrát na pískovišti a vyblbnout se na malém dětském hřišti.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Dolní Chřibská 40
407 44 Chřibská
Navigovat Web