Na Špejcharu

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Dříve se tu skladovalo vymlácené obilí, ale majitelé z tradičního vesnického stavení zbudovali dva apartmány, které svým hostům poskytují dokonalé ubytování. Povedlo se jim zachovat původní masivní prvky stavby a doplnili je kvalitním vybavením tak, aby vytvořili stylové prostředí vesnických chalup. Rodina majitelů má bohatou rybníkářskou historii, což z interiérů nepochybně poznáte a nakouknete tak pod pokličku tomuto starodávnému řemeslu.

Kde budete spát

Majitelé v objektu vybudovali dva apartmány, do kterých se vejde až 14lidí. Každý apartmán má dvě ložnice, v přízemí pak obývací pokoj, jídelní kout a kompletně vybavenou kuchyní. Apartmány jsou vybavené v tradičním venkovském stylu, převládá dřevo a zemité barvy. Dřevěné postele s velkou matrací pokryté běloskvoucím prostěradlem vám umožní propadnout se do hlubokého spánku. Kolem domu je oplocená zahrada, která vám umožní soukromí. Je tu i možnost grilování, kterou určitě v létě využijete, navečer můžete posedět na terase, na kterou svítí zapadající slunce. 

Co tam můžete dělat

Kolem Třeboně je ráj cyklistů, vedou tu stovky kilometrů stezek, po kterých se mohou prohánět nároční cyklisté i rodiny s dětmi. Po výletě si můžete odpočinou v místní venkovní finské sauně a BIO-sauně. Ale na své si přijdou i rybáři, v okolí jsou desítky rybníků, do kterých mohou nahodit svůj prut. I na podzim se zde nebudete nudit, protože hostům zde zprostředkují výlovy rybníků doslova na vlastní kůži. A nesmíme zapomenout na lázeňské město Třeboň, Chlum u Třeboně, Stráž nad Nežárkou, pomník Emy Destinnové a další přírodní i historické památky a zajímavosti.

Co byste ještě měli vědět

Apartmány Na Špejcharu mají zahradu a terasu.

Hosté mají možnost zajistit si jídlo v přilehlé hospůdce, kde jsou lidové ceny.

Za poplatek si můžete pronajmout kola.

Parkování na místě je zdarma. 

Všechny prostory jsou nekuřácké.

Domácího mazlíka musíte nechat doma.

Další nabídky v této lokalitě

Chata v lese

Glamour camping

Resort Mlýn Černovice

Hotely

Srub U Kocoura

Kouzelné chalupy

Chalupa Svébohy

Kouzelné chalupy

Statek Polžov

Malé penziony