Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1 850 Kč
za noc
Citlivě zrenovované původní stavení obklopené loukami a lesy stojí na břehu řeky Svratky, jež dělí Čechy a Moravu. Odtud je i pojmenování, protože spát budete ještě v Čechách. Zapomeňte na auto, tady je to přes den nejkrásnější pěšky a večer pak se sklenkou dobrého vína na zahrádce.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Vůně nadýchaných lívanečků vás ráno tahá z postele, po cestě na fantastickou snídani se o nohu otře přítulný kocour Felix a vy si už dávno nepřipadáte jako hosté penzionu, ale jako doma, nebo minimálně na návštěvě u dobrých známých. V chladnějším období zde zavládne vůně dřeva a teplo sálajícího krbu. Klidně si to udělejte ještě hezčí a objednejte si ke snídani skleničku sektu či šampaňského.
Číst více
Vinný sklípek
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Parkování
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP

Naše tipy

Gurmánský zážitek

Zcela po právu je místní restaurace zařazena do Maurerova výběru. Je otevřena pro veřejnost několikrát do týdne dle sezóny. Vaří zde z nejkvalitnějších vlastních či lokálních surovin.

V zimě na běžky

Upravené běžkařské tratě vás dovedou až do nedalekého Nového Města na Moravě. Sami majitelé penzionu plánují úpravu vlastních tras přímo v jeho okolí, kde najdete i lyžařské svahy.

Komorní atmosféra

Tu zaručuje malý počet pokojů. Je jich jen pět a nabízejí dvě lůžka s možností přistýlky. Ačkoliv se personál rád postará i o vaše ratolesti, dětské vřískání nečekejte. Cílem majitelů je udržet klidné a tiché místo.

Výlety po okolí

Procházka na nedaleké skály Prosička v podzimní mlze má magické kouzlo nebo se vydejte na zříceninu hradu Štarkov, která je dnes již obrostlá lesem.

Svatba Na Čechách

Hledáte-li ideální romantické místo pro vaši svatbu, zahrada penzionu přímo vybízí k uspořádání vaši vysněné veselky.

Kamenná galerie

Místo pro kulturu, setkávání a vzdělávání, které slouží nejenom k výstavám či koncertům, ale také k workshopům, školení, svatbám, přednáškám a debatám u dobrého jídla, vína či kávy.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Lačnov u Poličky 3
572 01 Korouhev
Navigovat Web