Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 13h
reakce majitele
7 / 10
potvrzeno
Od 3 577 Kč
za noc
Beskydský Szczyrk nabízí jednu z nejlepších infrastruktur pro aktivní vyžití v zimě i v létě nejen v rámci regionu, ale i celého Polska. Nás baví mít všechny tyto vymoženosti na dosah ruky a zároveň se šikovně schovat před celým turistickým hemžením. A přesně tuhle skvělou možnost nabízí komplex Mountain Villas Szczyrk.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Vyjeďte z centra Szczyrku tak vysoko jak jen to jde, ubytujte se v jedné ze čtyř nově postavených chat, nasávejte svěží energii místa, kochejte se panoramatickými výhledy a prostě buďte hezky nad věcí.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Na polosamotě
Cyklistická trať
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Wellness s výhledem

Každý z domků má vlastní saunu i vířivku. K tomu západ slunce nad kopcem nebo nebe plné hvězd a o idylku je postaráno.

Objednejte si horskou porci

I když je v každé z chat k dispozici plně vybavená kuchyně, tak ji tentokrát klidně nechte odpočívat - vyhlášený catering budete mít téměř za plotem a tak vám večeři či snídani z lokálních dobrot podají prakticky k vašemu stolu.

Kolo, lyže, skialp

Hned u chat je přímo klubko turistických stezek a horských cyklotras. V zimě pak můžete využít slušných 22 km sjezdovek i paletu skialpových možností.

Skrzyczne

Až budete z vaší terasy klouzat pohledem po obzoru, tak si vaší pozornost zcela jistě získá jeden z nejvyšších beskydských vrcholů Skrzyczne (1257 m). Nahoru můžete po svých nebo lanovkou, odměnou budou fantastická panoramata, nejen beskydská, ale i tatranská.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Stroma 43
43-370 Szczyrk
Navigovat Web