Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 7677.15 Kč
za noc
Na našich cestách jsme ve Štýrsku objevili klenot, který nás doslova nadchl. V kopcích nad obcí Mariazell leží Monte Styria a se svými šesti chalety a dvěma apartmány nabízí kromě úchvatných výhledů i notnou dávku soukromí ve stylovém hávu autentické architektury a designu dnešního Rakouska.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Velkoryse řešené, členité a s finesou postavené domečky nabízí kromě dvou ložnic i prakticky vybavenou kuchyň, tradiční krb, terasu s výhledem na západ slunce či vlastní saunu. Výhodou je vlastní východ ke sdílenému infinity bazénu, ze kterého se vám nebude chtít odejít. O něco menší Junior-Suity s jednou ložnicí jsou ideální pro kratší pobyty.
Číst více
Venkovní bazén
Sauna
Terasa
Design/Architektura
Výhled
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Lokalita

Monte Styria leží v klidné zeleni s magickým výhledem na místní kopce, které můžete sledovat z vlastní terasy nebo z vyhřívaného bazénu.

Vlastní molo

Přímo u Erlaufsee je vám k dispozici vlastní molo s velkými lehátky pod baldachýny, kde můžete v klidu relaxovat u krystalicky čisté alpské vody.

Architektura a design

Moderní odlehčený set-up s tradičními prvky je neskutečně osvěžující a praktický. Kvalitní materiály a vychytané rozložení místností vám bude inspirací.

Bydlení pro 21. století

Nabíječka pro váš vůz či kola, superrychlý internet, kuchyňské vybavení od SMEG, čerstvé lokální produkty jsou jen zlomkem vychytávek, které tu na vás čekají.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kalvarienberg 5
8630 Mariazell, Steiermark
Navigovat Web