Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Dům, který oslavuje řemeslo a věci tak, aby tady s námi byly napořád. Roubenka z 19. století,  která byla kompletně zrestaurována a kterou s láskou opečovávali nejen stávající majitelé, manželé Hradilovi, ale také tesaři, truhláři a kameníci dlouhé tři roky. Výsledkem je dokonalost v podobě útočiště od běžného života. 

Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Celý tento architektonický počin budete mít pouze sami pro sebe a budete uchváceni velkolepostí prostoru. V kuchyni najdete kvalitní základní suroviny, dřevo do kamen i skvělou kávu. Relaxovat můžete ve velké světnici v přízemí, mezi dřevem a kamením, mezi lukami, jak paní majitelka ráda říká. Naprosto unikátní je pak místo s jídelním stolem v proskleném meziprostoru s jedinečnou dominantou a designovým unikátem, světlem MOON.
Číst více
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Na polosamotě
Krb

Naše tipy

Na jídlo do Mezi plůtky

Mezi lukami jsou neodmyslitelně spjaty s druhým ubytováním majitelů Mezi plůtky, kde pro vás rádi uvaří večeři, nebo se můžete vykoupat ve zdejším jezírku.

Bez elektroniky

Televizi tu nehledejte - radši buďte offline a užívejte si naprostého soukromí, které vám Mezi lukami nabízí.

Odpočinek na každém kroku

Projít se tu nebo spát a snít je opravdový zážitek. Kromě ložnic tu najdete v podkroví ještě další útulny pro denní lenošení.

Kam v okolí?

Nemusíte si dělat žádné velké plány. Tady vám stačí jen být - mezi lesy a lukami. Jinak jsou Beskydy samozřejmě plné zážitků a turistických a kulturních příležitostí - cyklostezek, golfových hřišť, procházkových tras, stejně jako krásných wellness a dobrých restaurací. Vše je tu na dosah. Začněte Mezi lukami.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Čeladná 33
73914 Čeladná
Navigovat Web

Ubytování

Zařízení

Zaparkujete přímo před domem.