Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 13 900 Kč
za noc
Dům, který oslavuje řemeslo a věci tak, aby tady s námi byly napořád. Roubenka z 19. století,  která byla kompletně zrestaurována a kterou s láskou opečovávali nejen stávající majitelé, manželé Hradilovi, ale také tesaři, truhláři a kameníci dlouhé tři roky. Výsledkem je dokonalost v podobě útočiště od běžného života. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Celý tento architektonický počin budete mít pouze sami pro sebe a budete uchváceni velkolepostí prostoru. V kuchyni najdete kvalitní základní suroviny, dřevo do kamen i skvělou kávu. Relaxovat můžete ve velké světnici v přízemí, mezi dřevem a kamením, mezi lukami, jak paní majitelka ráda říká. Naprosto unikátní je pak místo s jídelním stolem v proskleném meziprostoru s jedinečnou dominantou a designovým unikátem, světlem MOON.
Číst více
Vítěz v kategorii Upper Class 2021
Vítěz v kategorii Design & Architektura 2023
Parkování
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Na polosamotě
Krb
Design/Architektura
4x 260 m2 4x

Mezi lukami je roubenka z konce 19. stoleti, kterou jsme díky pomoci restaurátorů z firmy Teslice a našich starých dobrých kameníků proměnili na dům MEZI

Od 13 900 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Na jídlo do Mezi plůtky

Mezi lukami jsou neodmyslitelně spjaty s druhým ubytováním majitelů Mezi plůtky, kde pro vás rádi uvaří večeři, nebo se můžete vykoupat ve zdejším jezírku.

Bez elektroniky

Televizi tu nehledejte - radši buďte offline a užívejte si naprostého soukromí, které vám Mezi lukami nabízí.

Odpočinek na každém kroku

Projít se tu nebo spát a snít je opravdový zážitek. Kromě ložnic tu najdete v podkroví ještě další útulny pro denní lenošení.

Kam v okolí?

Nemusíte si dělat žádné velké plány. Tady vám stačí jen být - mezi lesy a lukami. Jinak jsou Beskydy samozřejmě plné zážitků a turistických a kulturních příležitostí - cyklostezek, golfových hřišť, procházkových tras, stejně jako krásných wellness a dobrých restaurací. Vše je tu na dosah. Začněte Mezi lukami.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Čeladná 33
73914 Čeladná
Navigovat Web