Hotel U Zlaté studně

Chtěli jste se někdy cítit jako na císařském dvoře? Hotel U Zlaté studně vám tu možnost nabízí, protože prvním vlastníkem domu byl císař Rudolf II. Historie tu na vás doslova dýchá, to ale majitelům nezabránilo, aby hotel vybavili veškerým komfortem, který nároční hosté potřebují. Původní zdi ze 17. století jsou v některých částech hotelu pořád k vidění. Hotel obklopují královské zahrady, do kterých je výhled z většiny pokojů a do nichž mají hosté hotelu soukromý vstup.

Chloubou hotelu je restaurace Terasa U Zlaté studně, která už poněkolikáté v řadě získala ocenění "Nejlepší restaurace v České republice". Její šéfkuchař Pavel Sapík se postará o to, aby vaše chuťové buňky byl naprosto spokojené a uspokojené.


Číst více

Vybavení

Kde budete spát

Hotel nabízí 17 pokojů a dva apartmány, které jsou zařízeny elegantními reprodukcemi nábytku Richelieu. Tento styl byl zvolen právě proto, aby dokreslil atmosféru rudolfinské Prahy. V apartmá nechybí vinotéka s nabídkou exkluzivních vín, ve všech pokojích je pak k dispozici kávovar či klimatizace, vyspíte se na velkých, pohodlných postelích a užijete si báječný výhled na Malou Stranu.

Co byste měli ještě vědět

Na hosty čeká na pokoji iPad & iPod na pokoji.

Během snídaně si můžete prolistovat denní tisk.

Nechcete-li opustit pokoj, můžete si nechat donést snídani. Třeba přímo rovnou do postele.

Pro romantiky je pak připravena olejová koupel či relaxační masáž, kterou může zakončit noc na plátcích růží.

V hotelu pořádají i svatby, které vám pomohou kompletně zařídit.

Co tam můžete dělat

Bar v hotele U Zlaté studně je unikátním domovem krále koňaků z dílny Rémy Martin – Louis XIII. Jde o směs více než 1200 desilátů, která zraje nejméně 40 let. Na světě je jen 40 restaurací, v každé musí být speciálně proškolený personál.Budete bydlet jen pár kroků od Pražského hradu, takže si určitě nenechte ujít prohlídku jedné z nejstarších památek v Česku. Ale obecně je Praha považována za jedno z nejkrásnějších měst minimálně v Evropě, a to nejen Čechy. Celé historické centrum stojí za procházku, můžete jen tak bloumat starobylými uličkami, kam vás nohy ponesou. Nebo si naplánujte trasu po tradičních turistických cílech, jako je Karlův most, Staroměstské náměstí, Pařížská ulice, Václavské náměstí…

A pokud se vám krásy českého hlavního města nechce objevovat samostatně, můžete si v hotelu objednat soukromou prohlídku.

Další nabídky v této lokalitě

Art Hotel Praha

Hotely

Apartmány U Modré Kachničky

Apartmány

Dům u tří havranů

Apartmány

Old royal post

Boutique hotely

Aria Hotel Prague

Upper Class