Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2 750 Kč
za noc
Mari Pop je víc než jenom hotel. Je to jak místo pro živá setkání, tak klidné útočiště. Zde jde umění a příroda ruku v ruce. Je to místo pro ty, co mají rádi odpočinek i pro aktivní blázny. Nabízíme vybraný luxus, ale žádný lesk a půvab. Mari Pop je historie, budoucnost, srdce a duše. Je to váš prázdninový dům.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Mari Pop se nachází v Ried, ve středu Zillertalu a proto je dobrým výchozím bodem pro četné aktivity. Toto umístění dělá po celý rok radost sportovcům, ale také těm, kteří se chtějí probudit s výhledem na hory a obdivovat scenérii. Není to klasický rodinný hotel, přesto se zde všechny generace cítí dobře.
Číst více
Vítěz v kategorii Rakousko 2021
S domácím mazlíčkem
Soukromá sauna
Kolo / Elektrokolo
Baby friendly
Wellness

Naše tipy

V zimě na lyže

V zimě je nejbližší lyžařské středisko - Kaltenbach Hochzillertal - vzdálené jen tři minuty jízdy autem. Bezplatný skibus staví přímo před dveřmi hotelu a doveze vás až do lyžařského areálu.

Láska prochází žaludkem

Dobré jídlo je obzvláště blízké našim srdcím, a proto tu vaří s velkou láskou. Polopenze zahrnuje snídani formou bufetu „vše, co můžete sníst a vypít“, malé obědové občerstvení zahrnující jak slané, tak sladké a večeři o čtyřech chodech. Šéfkuchař Markus sám stojí za sporákem a překvapí vás lahodnými tradičními pokrmy. Pro ty, kteří by chtěli vyzkoušet něco nového, nabízí také veganská jídla a mezinárodní potravinové trendy.

Nechte se inspirovat

Středem domu je kuchyň Mari a salon v přízemí: sedí se tam společně, jako za starých časů v Tyrolsku. Tvořiví zde mohou ukázat svůj talent. Je zde prostor pro hudbu a umění, díky čemuž jsou noci nezapomenutelné.

Aktivní léto

V létě je možnost pěší turistiky, cyklistiky horolezectví nebo golfu. To, na co máte zrovna chuť. Zillertal vám nabízí nekonečné možnosti rekreace, krásné túry po vrcholcích, poklidné rodinné výlety, horské stezky na kole nebo příjemné jízdy na elektrokolech.

Mari SPA

Mari SPA vás zve k odpočinku a zahrnuje střešní lázně pouze pro dospělé se saunou, rodinné lázně s krytým bazénem, parní lázně s finskou saunou, stejně jako zahradní lázně s vyhřívaným venkovním bazénem a saunou. Kromě toho se můžete nechat hýčkat relaxačními masážemi, kosmetickými procedurami a koupelemi.

Pokoje všech kategorií

V hotelu Mari Pop se najde pokoj pro každého - pro dospělé, pro ty nejmenší, pro ty, kteří hledají klid, pro čerstvě zamilované, nejlepší přátele a pro všechny, kteří toho chtějí hodně prožít. Od standardního dvoulůžkového pokoje „Merry Mari“ přes pohodlný rodinný pokoj „Bright Mari“ až po naši skutečnou vlajkovou loď, střešní apartmá „Proud Mari“.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Großriedstraße 16
6273 Ried im Zillertal
Navigovat Web