Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 5 000 Kč
za noc
O tom, že není glamping jako glamping, vás hravě přesvědčí luxusní ubytování v plně vybaveném geodetickém stanu na úpatí Krkonoš nedaleko Vrchlabí. Uspávat vás bude hlas sýčka a probouzet zpěv ptáčků a někde v dálce kokrhání kohouta. A není nic lepšího, než si za brzkého rána dát snídani na terase před stanem, kdy ještě cítíte okolní vláhu a vůni zeleně, která vás zde obklopuje ze všech stran.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Glamping Liška je kompletně zařízený stan pro čyři osoby, ležící uprostřed krásné přírody, nedaleko lyžařských středisek. Celý objekt včetně stanu je uspořádán tak, abyste nebyli ničím a nikým rušeni a nic vám nechybělo.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Wellness

Naše tipy

Soukromí

Stan je umístěn v klidné části kempu Apartmány a chalupy pod Liščím kopcem. Objekt stanu je uspořádán tak, aby jste měli soukromí a nic vám nechybělo.

Hvězdné nebe

Světelný smog je v této oblasti minimální a vás čeká úchvatná hvězdná obloha

Wellness

V rámci ubytování máte dále k dispozici venkovní bazén a hřiště.

Aquapark Špindlerův mlýn

Příjemná relaxace po lyžování nebo náročné horské túře v rekreačním bazénu, odpočinek ve vířivkách a na perličkových masážních lůžkách, spousta zábavy pro vaše děti v dětském bazénu, na třech tobogánech, v divoké řece, to vše je nedaleký Aquapark Špindl.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Dolní Branná 351
54362 Dolní Branná
Navigovat Web