Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 900 Kč
za noc
Rocksky House je zážitek. A velký! V době, kdy se s glampingovými místy roztrhl pytel, jsou stále taková, která nám vyrazí dech. A tenhle designový lodní kontejner mezi ně rozhodně patří. Najdete ho uprostřed ničeho, odjíždět ale budete plní dojmů z maličkostí, jež se tu skrývají na každém kroku. Tak pojďte dál. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Tady zažijete glamping v tom pravém slova smyslu - na samotě, uprostřed polí a s výhledem na hrad. Ale nemějte strach, o váš komfort bude postaráno. Čeká vás krásná koupelna se sprchou a toaletou, i pohodlná ložnice. A přesně uprostřed můžete relaxovat v obývací části a kuchtit dobroty v malé kuchyňce.
Číst více
Na samotě
IQOS friendly
Parkování
Místo bez wifi
Přijímáme vouchery AP
Krb
4x 20 m2 4x

Vlastníma rukama přestavěli námořní kontejner. A vy se v něm můžete pohodlně vyspat až ve třech dospělých, ale zvládne i dva dospělé a dvě děti.

Od 2 900 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Nejen ve dvou

Na prostorné dvojlůžko se k vám vejde i vaše ratolest nebo obě dvě, případně můžete využít rozkládací gauč v obývací části.

Les(s) is more

Úložné prostory nehledejte. Je to součást filosofie majitelů - les is more. Vždyť toho vlastně moc nepotřebujete, ne? Kdyby ale přece jenom něco, tak v koupelně pod umyvadlem máte dvě vyjížděcí přihrádky.

Tip na výlet

Z postele vidíte na hrad Lipnici, který rozhodně stojí za návštěvu. Cestou se nezapomeňte zastavit v hospodě U České koruny, kde tvořil Jaroslav Hašek. Co by kamenem dohodil se pak také nachází Národní památník odposlechu v zatopených žulových lomech, tvoří ho Bretschneiderovo ucho, Zlaté oči a Ústa pravdy.

Informační ticho

WiFi není a nebude. Proč taky? Vždyť přijíždíte, abyste konečně vypli, tak vypněte i telefony.

Magický šuplík

Šuplík, který si můžete vytáhnout z kuchyňské podlahy. Když budete hledat, tak ho asi během pěti vteřin najdete. Je v místě pod barovými židlemi a stolkem. Najdete v něm například vysavač na hmyz i lékárničku.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

39452 Kejžlice
Navigovat Web