Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 590 Kč
za noc
Představte si dovolenou daleko od hluku aut, hospod a diskoték, daleko od každodenních starostí. Místo, kde vládne klid a divoká příroda Moravského krasu. V penzionu Kůlna zažijete vstávání při pohledu na zelené louky zahalené v mlžném oparu, plaché srnky a stromy houpající se ve větru.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Penzion Kůlna je více než jen běžné ubytování u lesa. Je to místo, kde o vás bude skutečně postaráno. Na každém detailu si tu dali záležet, od návrhu stavby a výběru vybavení až po menu pečlivě sestaveném zkušeným šéfkuchařem. Cílem je zprostředkovat vám jedinečné služby a výjimečný zážitek, který respektuje vaše individuální požadavky.
Číst více
Na samotě
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Cyklistická trať
Turistika

Pokoje

Naše tipy

Pěšky

Udělejte si pěší výlet po Moravském krasu, hlavně do Macochy nebo do Punkevních jeskyní. V letních měsících se vydejte na procházku kolem rybníka Olšovec vzdáleného jen pár minut od penzionu. Můžete zkusit třeba wakeboarding.

Gastronomie

Vaří tu s citem pro detail z pečlivě vybíraných čerstvých sezónních surovin. V letní sezóně sem o víkendu můžete zavítat na tematické degustační akce doplněné špičkovými víny. Na své si přijdou milovníci ryb, zvěřiny a jiných místních dobrot.

Na kole

Pokud budete chtít strávit svůj pobyt aktivně, můžete vyjet na nedaleký Singletrail Moravský kras, jednosměrnou stezku pro horská kola. Trasy nikdy nevedou dlouho rovně, příliš z kopce, ani do kopce a můžete si být jisti, že zde zažijete opravdovou zábavu.

Klid bez dětí

Na Kůlně mimo soukromých akcí (včetně svateb), které obsadí celou kapacitu penzionu, poskytují služby pouze návštěvníkům nad věkovou hranicí 10 let. Můžete si tedy být jisti, že zde budete mít maximální soukromí a dostatek klidu pro váš vytoužený odpočinek.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Senetářov 114
679 06 Senetářov
Navigovat Web