Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Představte si dovolenou daleko od hluku aut, hospod a diskoték, daleko od každodenních starostí. Místo, kde vládne klid a divoká příroda Moravského krasu. V penzionu Kůlna zažijete vstávání při pohledu na zelené louky zahalené v mlžném oparu, plaché srnky a stromy houpající se ve větru.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Penzion Kůlna je více než jen běžné ubytování u lesa. Je to místo, kde o vás bude skutečně postaráno. Na každém detailu si tu dali záležet, od návrhu stavby a výběru vybavení až po menu pečlivě sestaveném zkušeným šéfkuchařem. Cílem je zprostředkovat vám jedinečné služby a výjimečný zážitek, který respektuje vaše individuální požadavky.
Číst více

Naše tipy

Pro každého

Majitelé si pro své hosty pravidelně připravují speciální víkendové akce v podobě valentýnského či velikonočního pobytu, víkendu pro cyklistické nadšence a další zajímavé balíčky.

Pěšky

Udělejte si pěší výlet po Moravském krasu, hlavně do Macochy nebo do Punkevních jeskyní. V letních měsících se vydejte na procházku kolem rybníka Olšovec vzdáleného osmnáct minut od penzionu. Můžete se zde vykoupat nebo zkusit wakeboarding.

Na kole

Pokud budete chtít strávit svůj pobyt aktivně, můžete vyjet na nedaleký Singletrail Moravský Kras, jednosměrnou stezku pro horská kola. Trasy nikdy nevedou dlouho rovně, příliš z kopce, ani do kopce a můžete si být jisti, že zde zažijete opravdovou zábavu.

Gastronomie

Vaří tu s citem pro detail z pečlivě vybíraných čerstvých sezónními surovin. O víkendu k sem můžete zavítat na tematické degustační akce doplněné špičkovými víny. Na své si přijdou milovníci ryb, zvěřiny a jiných místních dobrot.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Senetářov 114
679 06 Senetářov
Navigovat Web

Ubytování

Domácí mazlíčci vítáni po domluvě V ceně ubytování je polopenze po dobu pobytu

Zařízení

WiFi Soukromé parkoviště v areálu Organizace firemních akcí a svateb