Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2 100 Kč
za noc
Pokud jste cyklo nadšenci, budete toto místo milovat. Jestli vám ale jízda na kole nic moc neříká, nenechte se odlákat názvem, i vám se bude v Kolovně líbit. 
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Nově zrekonstruovaný penzion je útočištěm pro všechny, kteří rádi tráví volno v blízkosti divoké přírody a ocení rodinnou atmosféru, o kterou tu pečují milí majitelé. Klidně sem přijeďte bez jakéhokoliv vybavení. Rozhodnutí brázdit okolní kopce můžete udělat až na místě.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Kolo / Elektrokolo
Dobře tu vaří

Naše tipy

Pro sportovce

Pro váš komfort je v Kolovně zřízena možnost praní a sušení prádla. Tu využijete především po celodenním náročném výletě.

Bezlepek i vegan

Personál bistra rád vyjde vstříc všem dietním požadavkům. Připravují zde teplá jídla, rychlé občerstvení a nápoje běžné i tradiční pro zimní sezonu.

Do oblak

Nedaleko Kolovny je populární Stezka v oblacích, kterou byste si neměli nechat ujít, ať už cestujete s dětmi, nebo bez nich.

Noční posezení

Pokud budete chtít po desáté hodině ještě posedět s přáteli u vína, velmi ochotně vás obsluha přemístí do útulného salonku, abyste nerušili ostatní hosty.

Cyklo ráj

Nově je v provozu též Bikecentrum s půjčovnou horských kol a elektrokol značky Bergamont s možností jejich testování na speciálním technickém okruhu.

Lázně na dosah

Když vás přepadne zima či déšť, můžete se odjet zahřát do termálu ve Velkých Losinách.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Hynčice pod Sušinou 16
788 32 Staré Město pod Sněžníkem
Navigovat Web