Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 2 000 Kč
za noc
To je jedinečný prostor, kde se psala historie. Kaple bývala ve 14. století součástí cisterciáckého kláštera. Místo, kde by zdi mohly mluvit a kde se nyní i vy můžete zasnít a odpočívat.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Původně gotický kostel se může pyšnit skutečností, že se v 17. století dostala do rukou skvělého architekta Spinneliho, který vytvořil barokní kapli s jejím typickým 8-úhelníkovým půdorysem.
Číst více
Parkování
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Sauna
Design/Architektura
Turistika

Pokoje

Naše tipy

Pro milovníky kávy i vína

V kapli můžete nejen nerušeně hodiny snídat, ale také si pochutnat na jedinečném Alsaském víně a kávě, na které si dávají opravdu záležet. Každý den najdete na mlýnku něco jiného, vždy výborného.

Součást zámku

Kaple je nedílnou součástí areálu Zámku Žďár. Skočte si tam na prohlídku, určitě to stojí za to. Nebo se projděte na Zelenou horu a navštivte slavný poutní kostel sv. Jana Nepomuckého zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO.

Něco jako keramická galerie

Jelikož je maminka majitele umělkyně a nejvíce jí to jde s keramikou, najdete ji tady na každém rohu. Stala se nedílnou součástí kaple a občas si můžete nějaký z kousků odvést i s sebou domů.

Tomu říkáme romantika

V pokoji si napustit volně stojící vanu, pustit si desku, číst si knížku. Sejít dolů, pochutnat si na skvělém víně, objednat si piknikový koš, projít se zahradou a zakončit den v privátní sauně.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Santiniho 64/11
59102 Žďár nad Sázavou
Navigovat Web