Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 2718.10 Kč
za noc
Ubytovat se přímo na hranici národního parku to nás vždy moc baví! Hill & Chill má přesně tyhle skvělé souřadnice a do národního parku Stolových hor plného raritních skalních útvarů odtud můžete vyrazit rovnou po stezce, která kolem domů vede…
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Majitelé Anna a Szymon si přáli vytvořit místo, kde první housle budou patřit přírodě. Vy se tak budete probouzet s výhledem do okolních kopců a usínat při šumění potůčku, který pozemkem protéká. Přes den si pak na terase můžete vychutnávat zasloužený “chill” anebo také zvolit variantu “hill” a vypravit se za dobrodružstvím do kopců a skal.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Krb
Terasa
Turistika
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Stolové hory

Unikátní národní park je protkán nejen hustou sítí turistických stezek a cyklostezek, ale v zimě sem můžete vyrazit i na běžky!

Kudowa Zdrój

Jedny z nejstarších evropských lázní, po staletí známé léčivými účinky minerálních vod, se nacházejí v samém centru města, v Lázeňském parku. Díky jedinečnému mikroklimatu je Kudowa ideálním místem pro celoroční oddech a lázeňskou pohodu.

Bludné skály

Fantastické skalní labyrinty plné úzkých uliček, skalních puklin a tajemna. Co tak dopřát si trochu dobrodružství a zahrát si třeba na schovávanou ve skalách?

Na kolo

Kudowa a okolí je bez nadsázky cyklistickým rájem. Přímo v Kudowě na vás čeká několik singletrackových okruhů, v národním pak parku využijte vyznačených tras, díky kterým se na kole dostanete do nejzajímavějších částí Stolových hor a také na mezinárodní cyklotrasy spojující Polsko s Českou republikou.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

ul. 1 Maja 56d
57-350 Kudowa Zdroj
Navigovat Web