Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 7579.50 Kč
za noc
Místo, kde za výhledy na vrcholky hor nemusíte ani vstávat z postele. Přesně to vám nabídne krásná chaloupka Greiner schovaná na samotě v krajině Vysokých Tater. A tyto jedinečné výhledy na panorama Belianských Tater si budete užívat i z vířivky přímo pod širým nebem. Je to vskutku nadstandardně vybavený útulný domov až pro 12 hostů.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Ať se sem vydáte v létě nebo v zimě, nebudete mít o zábavu nouzi. Ale samozřejmě tu můžete od rána do večera lenošit, protože od toho přeci kouzelné chaloupky jsou.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Cyklistická trať

Naše tipy

Kde budete usínat

Mají tu celkem tři ložnice a každá z nich nabízí 2 manželské postele. Celkem tu je pro hosty k dispozici 12 lůžek.

Nabíječka pro auta

Zaparkovat tu může až pět aut a nechybí ani wallbox nabíječka pro elekromobily.

Kam v zimě

V zimě se Monkova dolina změní na menší lyžařské středisko, kdy nejbližší vlek máte jen 300 m od chaty. Přímo z chaty pak můžete vyrazit na běžkařské trasy anebo sáňkovat - sáňky pro vás budou připravené.

Na samotě

Chata leží na samotě mimo veškerý turistický ruch a nabízí dechberoucí výhledy na okolní krajinu. Soukromí je tu zaručeno.

Kam v létě

V létě vyrazte přímo z chaty na turistické trasy spojující Belianské Tatry s nejoblíbenější trasou Vysokých Tater - Tatranskou magistrálou. V okolí je také 42 km cyklotras.

Něco na uvítanou

Od majitelů na vás bude jako pozornost na uvítanou čekat bednička čerstvého ovoce a zeleniny, aby bylo z čeho přichystat první snídani.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Monkova Dolina 541
059 55 Ždiar
Navigovat Web