Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 7 450 Kč
za noc
Když majitelé zpustošený dům se zahradou koupili, nikomu to z jejich okolí moc nedávalo smysl. Nedali se, stoletý dům vkusně a pečlivě přestavěli včetně stodoly a zahrady, které vládnou dva mohutné ořešáky. Kousek od Prahy tak mohlo vzniknout úžasné místo na dovolenou a odpočinek.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Dům má šest ložnic, obrovský obývací prostor s výstupem do krásně vzrostlé zahrady, s keři a bylinkami, které se pnou po staré kamenné zdi. Všechno je tu připraveno pro své hosty. Dům je patrový, celkem v jeho hlavní části jsou tři koupelny. Z většiny ložnic je krásný výhled do zeleně. Venkovní žaluzie zaručí ten správný ničím nerušený klid.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Singltrek
14x 0 m2 14x

Dům má šest ložnic. Každá ložnice je vybavena komfortní manželskou postelí s kvalitní matrací a povlečením.

Od 1 490 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Výlety

Blízkost Prahy samo o sobě nabízí bezpočet možných výletů a zábavy. V těsném sousedství je asi náš nejznámější hrad Karlštejn, kam se dá pohodlně dojít pěšky, stejně jako např. známý lom Amerika, který je pouhý 3km odsud.

Brdy na dosah

Pro ty aktivnější je tu i možnost navštívit nedaleké Brdy, které nabízí stovky kilometrů cyklotras a nebo lákadlo například pro houbaře.

Golfová dobrodružství

Není strategičtějšího místa, než zde - pět minut na Albatross, kde se pravidelně každý rok hrají evropské turnaje, pět minut na Karlštejn, další špičkové hřiště a jenom o kousek dál je nádherné privátní hřiště Beroun.

Odpočinek na zahradě

Určitě doporučíme využít možnosti venkovního grilu a posezení, ideálně po nějakém tom výletu, návštěvy bazénu či sauny. To pak chutná vždycky lépe. Ochutnat ze zahrady můžete lesní jahody, aronii nebo muchovník.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

K Vechtru 19
267 16 Kozolupy - Vysoký Újezd
Navigovat Web