Green Stone Lipno

  5 (2 hodnoceni)

  Chystáte se na Lipno? Kdo ne. Jestli se ale nechcete mačkat v davu dalších turistů mířících na Šumavu, vyrazte do apartmánů Green Stone. Absolutní novinka, která své brány otevírá tyto letní prázdniny, vás ohromí velkorysým prostorem, vybavením i klidem. Přijeďte se přesvědčit, že dovolená na Lipně může vypadat trochu jinak. 

  Vybavení

  Jak to tam chodí

  Green stone, to jsou 3 luxusní apartmány na Lipně. Perfektní místo pro ty, kteří si chtějí dopřát soukromí apartmánů, ale zároveň mít všechny nezbytnosti na dovolené po ruce. Majitelé apartmány stavěli tak, jako by je dělali pro sebe, a to je vždycky znát. Krom všeho možného vybavení, na které s vzpomenete, tu najdete například i výbornou kávu a čaj k dispozici přímo ve skvěle zařízené kuchyni. Stačí malý kufřík a můžete přijet.  

  Kde budete spát

  Můžete si vybrat ze 3 naprosto luxusních apartmánů s výhledem na Lipno. Dva menší, pro 4  a 6 osob, mají každý vlastní zastřešený venkovní bazén, infrasaunu a zahradu. Největší apartmán, ve kterém se pohodlně vyspí 8 lidí vám nabídne finskou saunu, krb na dřevo, vlastní venkovní vířivku, velký balkón a dřevěnou slunečnou terasou.

  CO TAM MŮŽETE DĚLAT

  Na Lipno se jezdí opalovat na pláži, plachtit na lodi nebo rybařit. Během léta budete všude potkávat cyklisty a milovníky in-line bruslí, kolem přehrady totiž vede upravená stezska a v okolí najdete spoustu cyklotras. Na podzim si přibalte košík a vyrazte do okolních lesů na houby. Pokud chcete navštívit nejdivočejší místa národního parku, najměte si průvodce. Za návštěvu určitě stojí i Vítkův hrádek, Plešné jezero či Schwarzenberský plavební kanál. Lipenská přehrada nabízí sportovní vyžití i v zimě, na místě je několik sjezdovek a když mrzne, není nic hezčího, než se projet po bruslařské dráze na přehradě.

  Co byste měli vědět

  • Všechny nabízené služby jsou zahrnuty v ceně
  • V létě rezervujte jen celý týden
  • K týdenním pobytům dostanete uvítací lahev Prosecca
  • Wifi je samozřejmostí
  • Vaše mazlíčky nechte doma

  Další nabídky v této lokalitě

   Apartmány Latrán 43

   Apartmány

    Hotel Latrán

    Hotely

     Krumlovská Věž

     Malé penziony

      Alt Straninger

      Malé penziony

       Stříbrný vítr

       Penziony