Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 000 Kč
za noc
Zakopane patří mezi proslulé tatranské resorty a oprávněně - je ideálním výchozím bodem pro nenáročné toulky krásnou přírodou, ale i solidní vysokohorské výzvy, lyžařské vyžití na upravených sjezdovkách či skialp ve volném terénu. K tomu všemu nabízí i pestrou paletu společenského a kulturního vyžití.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
V aparthotelu Green Deer se zdařilým způsobem v praxi snoubí pojmy "eko”, “smart” a “cosy“, je tedy do posledního detailu promyšlen tak, aby hostům nabízel maximální komfort a zároveň byl šetrný k prostředí, a to vše při použití nejnovějších technologii. Interiér dvanácti apartmánů navrhli majitelé pečlivě a s láskou tak, jako by v nich sami měli bydlet. Najdete zde vybavení uznávaných polských i zahraničních designových značek, které dohromady tvoří útulný i hravý celek.
Číst více
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Přímo na sjezdovce
Dobře tu vaří
Wellness
Bežkařská trať

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 3 012 Kč
za noc

Naše tipy

Eko srdce zaplesá

Celá budova je geotermicky ohřívaná, samozřejmostí je třídění odpadů a také nula jednorázových záležitostí. Papuče si vemte vlastní, nebojte si načepovat vodu z kohoutku a svou pleť hýčkejte značkovou přírodní kosmetikou.

Vzhůru na Giewont

Kdo nebyl na Giewontu jako by nebyl v polských Tatrách. Téměř ikonický, legendami opředený vrchol, který se svými vápencovými srázy při pohledu ze Zakopaného připomíná impozantního spícího rytíře, je oblíbeným a přiměřeně náročným cílem, který určitě stojí za to přidat na výletní seznam.

Zdravě a do syta

Bohaté snídaně z lokálních surovin jsou podávány i ve vegetariánské či veganské verzi a pochutnají si na nich určitě i zastánci klasické kuchyně. Některé z receptů osobně ladí paní majitelka a mnozí hosté si je pak rádi odvezou i jako suvenýr domů.

Dobijte baterky

Zatímco vy můžete dobíjet ty vlastní v okolní krásné přírodě, v wellness či v některé z místních restaurací, váš vůz může dobíjet ty své díky stanici, která se nachází v podzemních garážích.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Za Cieszynianką 5C
34-500 Zakopane
Navigovat Web