Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 000 Kč
za noc
Zakopane patří mezi proslulé tatranské resorty a oprávněně - je ideálním výchozím bodem pro nenáročné toulky krásnou přírodou, ale i solidní vysokohorské výzvy, lyžařské vyžití na upravených sjezdovkách či skialp ve volném terénu. K tomu všemu nabízí i pestrou paletu společenského a kulturního vyžití.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V aparthotelu Green Deer se zdařilým způsobem v praxi snoubí pojmy "eko”, “smart” a “cosy“, je tedy do posledního detailu promyšlen tak, aby hostům nabízel maximální komfort a zároveň byl šetrný k prostředí, a to vše při použití nejnovějších technologii. Interiér dvanácti apartmánů navrhli majitelé pečlivě a s láskou tak, jako by v nich sami měli bydlet. Najdete zde vybavení uznávaných polských i zahraničních designových značek, které dohromady tvoří útulný i hravý celek.
Číst více
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Přímo na sjezdovce
Wellness
Bežkařská trať
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Eko srdce zaplesá

Celá budova je geotermicky ohřívaná, samozřejmostí je třídění odpadů a také nula jednorázových záležitostí. Papuče si vemte vlastní, nebojte si načepovat vodu z kohoutku a svou pleť hýčkejte značkovou přírodní kosmetikou.

Vzhůru na Giewont

Kdo nebyl na Giewontu jako by nebyl v polských Tatrách. Téměř ikonický, legendami opředený vrchol, který se svými vápencovými srázy při pohledu ze Zakopaného připomíná impozantního spícího rytíře, je oblíbeným a přiměřeně náročným cílem, který určitě stojí za to přidat na výletní seznam.

Zdravě a do syta

Bohaté snídaně z lokálních surovin jsou podávány i ve vegetariánské či veganské verzi a pochutnají si na nich určitě i zastánci klasické kuchyně. Některé z receptů osobně ladí paní majitelka a mnozí hosté si je pak rádi odvezou i jako suvenýr domů.

Dobijte baterky

Zatímco vy můžete dobíjet ty vlastní v okolní krásné přírodě, v wellness či v některé z místních restaurací, váš vůz může dobíjet ty své díky stanici, která se nachází v podzemních garážích.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Za Cieszynianką 5C
34-500 Zakopane
Navigovat Web