Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 4714.00 Kč
za noc
I v horách můžete najít ostrov. Horský ostrov, které se nachází v nejkrásnější dolině Nízkých Tater - v Demänovskej doline. Ostrov vytvořila řeka Demänovka a my vás na něj teď zveme. Nechte se nalákat do chaty, v které se stanete součástí nízkotatranské přírody a necháte se unášet místní jedinečnou atmosférou.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Romantická dřevěná chata postavená s respektem k přírodě vám poskytne dokonalé pohodlí a pocit soukromí. Spojuje se v ní kombinace klasických materiálů a barev s moderním designem. Atmosféru interiéru dotváří pec, přírodní hliněná omítka a krásné výhledy do okolí skrze velkou prosklenou stěnu v obývacím pokoji.
Číst více
Na samotě
Parkování
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Krb
Adult only

Naše tipy

Pohoda, klídek a leháro

Ten pocit, když se usadíte do pohodlné sedačky na terase zalité sluncem se skleničkou vína a společnost vám kromě dobré knížky dělá okolní krajina, je k nezaplacení. Věřte nám, že se to dá - nic nedělat a jen tak bezstarostně ležet.

Kola patří k horám

Nedaleko chaty najdete cyklostezku, která ve vás probudí touhu objevovat Liptov. I pohled ze sedla kola má svoje kouzlo a vy se určitě na svých cyklotoulkách nebudete nudit.

Na cestě k jeskyním

Ranní procházka vám zajistí příjemný start do nového dne. Cestou k jeskyním (Demanovská ledová jeskyně je jen 10 minut chůze), které máte na dosah, si pořádně pročistíte hlavu, dobijete energii a krásy místní přírody ve vás budou ještě dlouho rezonovat.

Doliny, kopce, hřebeny

Přímo od chaty se můžete vydat po turistických trasách, které vedou hluboko do hor, údolí, na hřebeny kopců nebo ke skalám.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Demänovská Dolina 267
031 01 Demänovská Dolina
Navigovat Web