Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4561.20 Kč
za noc
I v horách můžete najít ostrov. Horský ostrov, které se nachází v nejkrásnější dolině Nízkých Tater - v Demänovskej doline. Ostrov vytvořila řeka Demänovka a my vás na něj teď zveme. Nechte se nalákat do chaty, v které se stanete součástí nízkotatranské přírody a necháte se unášet místní jedinečnou atmosférou.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Romantická dřevěná chata postavená s respektem k přírodě vám poskytne dokonalé pohodlí a pocit soukromí. Spojuje se v ní kombinace klasických materiálů a barev s moderním designem. Atmosféru interiéru dotváří pec, přírodní hliněná omítka a krásné výhledy do okolí skrze velkou prosklenou stěnu v obývacím pokoji.
Číst více
Na samotě
Parkování
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
V okolí sjezdovky
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci
6x 132 m2 6x

Chata je vhodná pro každého, kdo vyhledává klid a soukromí. Chata je vhodná pro maximálně 4 dospělé osoby a 4 děti.

Od 4 561 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Pohoda, klídek a leháro

Ten pocit, když se usadíte do pohodlné sedačky na terase zalité sluncem se skleničkou vína a společnost vám kromě dobré knížky dělá okolní krajina, je k nezaplacení. Věřte nám, že se to dá - nic nedělat a jen tak bezstarostně ležet.

Kola patří k horám

Nedaleko chaty najdete cyklostezku, která ve vás probudí touhu objevovat Liptov. I pohled ze sedla kola má svoje kouzlo a vy se určitě na svých cyklotoulkách nebudete nudit.

Místo přijímá dárkové vouchery ONLINE

Dárkový voucher Amazing Places můžete uplatnit výhradně při rezervaci pobytu online na webu Amazing Places.

Na cestě k jeskyním

Ranní procházka vám zajistí příjemný start do nového dne. Cestou k jeskyním (Demanovská ledová jeskyně je jen 10 minut chůze), které máte na dosah, si pořádně pročistíte hlavu, dobijete energii a krásy místní přírody ve vás budou ještě dlouho rezonovat.

Doliny, kopce, hřebeny

Přímo od chaty se můžete vydat po turistických trasách, které vedou hluboko do hor, údolí, na hřebeny kopců nebo ke skalám.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Demänovská Dolina 267
031 01 Demänovská Dolina
Navigovat Web