Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2449.26 Kč
za noc
Chcete-li si užít kouzlo staré Prahy, ubytujte se v hotelu Monastery Garden Prague. Hotel, jehož historie sahá až do 13. století, sousedí s tisíc let starým Anežským klášterem, je nedaleko Karlova mostu i Staroměstského náměstí. Teprve tady poznáte, proč je naše metropole tak čarovná. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Stěny domu by mohly psát nekonečné kroniky. Stavba byla totiž součástí Anežského kláštera, který můžete zahlédnout z oken pokojů. Jejich tradiční styl v kombinaci s moderními prvky, obrazy a květinovými motivy bude pohlazením pro duši.
Číst více
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
2x 25 m2 2x

V tomto typu pokoje bydlí nejvíce hostů. Pochvalují si útulnou atmosféru a pohodlné postele.

Od 2 721 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Lokalita

V centru, přesto v klidu. Kulturní i gastronomické skvosty Prahy budete mít jako na dlani. Památky, bohatý noční život, luxusní obchody a kultovní kavárny jsou od vás jen několik kroků.

Monastery Garden SPA

Zrelaxujte se po procházce Prahou v intimním prostředí privátního SPA s postelí s nebesy. Privátní vinné lázně i skvělé masáže čekají jen na vás.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní Visa karty, bude na vás na pokoji jako pozornost čekat také láhev vína a sýrové prkénko. Nezapomeňte však při objednávce zadat kód AmazingVisa2024.

Rozkvetlá zahrada

Posezení pod stoletým akátem, jenž se tyčí nad střechy všech domů, je zážitek sám o sobě. Dopřejte si sklenku dobrého vína nebo kávy, zastavte se a užijte si ten klid.

Historie

Ubytujte se v Apartmá s výhledem na Anežský klášter. Historický duch Prahy vám už nemůže být blíže. Stěny šeptají příběhy 13. století.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Řásnovka 783
11000 Praha 1
Navigovat Web