Hotel Casa Marcello

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Chcete-li si užít kouzlo staré Prahy, ubytujte se v hotelu Casa Marcello. Hotel, jehož historie sahá až do 13. století, je umístěn hned vedle tisíc let starého kláštera svaté Anežky, několik kroků od Karlova mostu a Staroměstského náměstí. Budete-li mít náladu odpočívat, oceníte tiché prostředí, vinné lázně a masáže, budete-li si chtít užít bohatý noční život, luxusní obchody a kultovní kavárny, stačí se jen vzdálit pár kroků do samotného centra Prahy.

Vybavení

Kde budete spát

Stěny domu hotelu Casa Marcello šeptají příběhy 13. století. Tehdy byl totiž dům součástí Anežského kláštera, který můžete zahlédnout z oken pokojů. Historii tohoto místa pocítíte na každém kroku. Pokoje jsou zařízené v tradičním stylu, v kombinaci s moderními prvky a obrazy. Komfort najdete v jednom z 20 útulných dvoulůžkových pokojů typu Deluxe, 6 nadstandardních pokojů typu Junior Suite a 6 Apartmánů, do kterých složí hlavu celá i 5 členná rodina.

Co tam můžete dělat

Určitě vyzkoušejte místní restauraci Agnes, které kraluje šéfkuchař Jaromír Olejník. V létě si můžete skvělé jídlo vychutnat na venkovní zahrádce, kde budete odpočívat pod sto let starým akátem. Zajděte si určitě i do Vinných lázní nebo využijte místní masáže. I přesto, že je Casa Marcello tiché a odpočinkové místo, můžete jen kousek za rohem zažít pravý ruch velkoměsta se všemi kultovními pražskými bary a obchody. V blízké vzdálenosti najdete také všechny významné pražské památky.

 

Co byste měli ještě vědět

  • Všechny pokoje jsou nekuřácké.
  • V ceně pokoje je bufetová snídaně.
  • Dá se platit kartou.
  • V létě si můžete posedět na venkovní zahrádce.
  • Všude je funkční wifina.
  • Pejsci jsou tu vítáni.

Další nabídky v této lokalitě

Pytloun Boutique Hotel Prague

Boutique hotely

Alcron hotel Prague

Hotely

Lucy & Martin Apartments Prague

Apartmány

Hotel Paříž Praha

Upper Class

Apartmány U Modré Kachničky

Apartmány