Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2 880 Kč
za noc
Itha's Secret Escape se nachází v Langschlagu v Dolním Rakousku. Je to malý ráj, který najdete uprostřed vysočiny Waldviertel. Poznejte místo, kde jsou stromy sytě zelené, lesy temně prorostlé mechem, rybníky s průzračnou vodou a všechnu tu nádheru kolem podtrhnou červené lány polí vlčího máku.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Chalupa o rozloze 60 m² na vás čeká v tradičním láskyplně zařízeném prostředí. Hosté si mohou pochutnat na kontinentální snídani, součástí je také lázeňské centrum se saunou. Ve venkovním bazénu si můžete každé ráno dopřát pár temp, která vás jistě proberou před výletem po okolí. Ubytování se nachází nedaleko od Gmündu a od Nových Hradů. Nejbližší letiště je Blue Danube Linz, 87 km od Ithy.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Dobře tu vaří
Venkovní bazén

Naše tipy

Celý den na zahradě

Obrovská plocha zahrady nabízí nespočet aktivit pro vás i celou rodinu. Vyhřívaný bazén ocení nejen děti, ale i dospělí. Večer si můžete udělat grilovačku. Salát a bylinky si klidně vezměte ze zahrady a připravte jako přílohu ke grilovanému masu. U rybníka, s oblíbenou knížkou v ruce, můžete pozorovat vážky, které okolo celý den poletují.

Škola myslivosti

Chtěli byste se dozvědět něco více o lovu, lesní zvěři nebo myslivecké tradici a zvycích? Tady vám to rádi ukážou a zodpoví všechny vaše zvídavé otázky. Lovu zdar!

Workshopy a konference

Pracovní výjezdy, workshopy nebo třeba konference tu můžete uspořádat v místnosti, kterou tu mají zřízenou přesně pro tyto účely.

Projeďte se na koni

V areálu najdete také místo, kde se můžete projet na koních. Využijte dobře upravenou jezdeckou arénu a podívejte se na svět z koňského hřbetu - je totiž ještě krásnější.

V zimě na běžky

Zima je tu pro běžkaře ráj. Před domem si můžete vyjet svou vlastní stopu a obdivovat zasněženou krajinu nebo nasedněte do auta a asi 4 km od chalupy narazíte na síť dalších běžeckých tras. Běžky a lyže si pak můžete uložit do lyžárny.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Langschlag 17
3921 Langschlag
Navigovat Web