Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 11 428 Kč
za noc
V Krkonošských vršcích se zrodilo kouzelné místo zvané Chalet Milada. Své jméno nese po mamince a babičce majitelů. Spojením historického designu a moderního interiéru, vznikla naprosto dokonalá kombinace, která zaručeně nezklame žádného zvídavého hosta.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Chalet je vybaven pro maximální komfort. Nabízí ubytování v 5 prostorných pokojích až pro 19 hostů. Součástí je i plně vybavená kuchyň a finská sauna s výhledem na Sněžku poskytuje jedinečný zážitek, stejně jako přímý přístup na sjezdovku ze dveří chaletu. Kromě zimních sportů je zde zázemí i pro cyklisty s možností úschovy kol a elektrokol.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Přímo na sjezdovce
Přijímáme vouchery AP
Místo na teambuilding
19x 0 m2 19x

Prostorné a útulné pokoje jsou ideální jak pro rodiny s dětmi, tak také pro větší skupiny přátel nebo pro menší teambuilding. Zkrátka pro všechny, kteří touží po romantice, klidu nebo sportovním vyžití v krkonošské přírodě.

Od 11 428 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Sportu zdar!

Přímo ze dveří chaletu můžete vyjet na sjezdovku Skiareálu Malá Úpa, vběhnout do běžecké stopy nebo se vydat na některou z horských túr propojujících české a polské Krkonoše. Objevujte krásy přírody i na kole – chalet nabízí úschovu pro kola a elektrokola.

Wellness

Relaxujte v sauně s výhledem na Sněžku a vychutnejte si klidné večery u stylového krbu.

Sněžka na dosah

Vydejte se na vrchol Sněžky a zdolejte tak naši nejvyšší horu. V zimě vás kolem tamních stezek nasměrují sněhové jazyky, v létě zase zažijete vůni čerstvého vzduchu, vanoucího z krkonošských lesů plných hub.

Gastronomie

Nenechte si ujít místní restaurace Hořec nebo Hradečanka a minipivovar Trautenberk, nebo si připravte jídlo v plně vybavené kuchyni sami.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horní Malá Úpa 150
542 27 Malá Úpa
Navigovat Web