Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1 180 Kč
za noc
Vychutnejte si nádherný výhled na vrcholky Dolomit.  Dolomitenhütte je tradiční, skromná a útulná chatka s novými pokoji  ve výšce 1 616 m n. m. Pokoje jsou  umístěny přímo nad  50 m hlubokou propasti s nádherným panoramatickým výhledem na místní horu Lienz. 
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Dolomitenhütte jde popsat třemi slovy: tradiční, jedinečná a útulná. Nesmírně útulná. Velkolepě zapadá do krajiny stejně jako vrcholky Dolomit. Nově zrekonstruovaná chata je postavena převážně ze dřeva z modřínu. Právě modřín dodává okolnímu lesu jeho vysokohorský charakter. V chladných měsících se zde ohřejete u otevřeného krbu, tradiční kuchyně s místními specialitami vám dodá energii a sluneční paprsky můžete nasát na jedné ze dvou teras. A ty výhledy! Budete žasnout.
Číst více
Dobře tu vaří
Turistika
Výhled

Naše tipy

Pro aktivní sportovce

Okolí je ráj pro pěší turistiku a nabízí nespočet tras. Určitě si nějakou vyberete. Pokud vám budou síly stačit, pokořte jeden z vrcholů Dolomit. Kousek pod chatou se nachází přírodní horolezecká stěna, takže horolezci se nudit rozhodně nebudou.

Zimní radovánky

V blízkosti se nachází nejoblíbenější sáňkařská dráha ve východním Tyrolsku.

Jako v pohádce

V zimě si zde budete připadat jako v pohádce. S prvním sněhem přichází na řadu zimní sporty. Nezapomeňte si přibalit sněžnice a prozkoumejte okolí nebo si nazujte lyžáky a hurá na sjezdovku.

Pro gurmány

V místní restauraci můžete ochutnat tradiční specialty Tyrolska. Ochutnejte třeba „Osttiroler Schlipfkrapfen“.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Dolomitenstraße 39
9908 Amlach
Navigovat Web