Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 795 Kč
za noc
Apartmány Trzy Morza (Tři moře) se nachází v sousední Kladské kotlině na úpatí vrchu Trójmorski Wierch - jedinečné hory, z níž se voda vlévá do tří moří: Černého, Severního a Baltského. Na tento fenomén, který nemá obdoby v celém Polsku, navazuje nejen název penzionu ale i hravý, námořnický styl interiérů.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Téměř stoletý dům stojí zcela na samotě obklopen pouze malebnou krajinou přírodního parku Králický Sněžník. Místo je to natolik kouzelné, že se do něj zcela zamilovali i současní majitelé Dorota a Wawrzyniec. Kreativní dvojce mu vdechla nový život a šmrnc. Čtyři útulné apartmány jsou zařízeny velmi prakticky - každý má svou kuchyň a koupelnu a zároveň každý z nich má vlastní nápaditý styl se spoustou neotřelých detailů, které vás bude bavit postupně objevovat. To co mají společné je nádherný a uklidňující výhled z oken do okolních luk, hor a lesů.
Číst více
Biotop
Dětské hřiště / koutek
Farmářské produkty
Cyklistická trať
Turistika
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Snídaně v piknikovém koši

Neváhejte a dejte si ke snídani koš plný dobrot z lokální produkce i produkce paní domácí, nebudete litovat!

Králický Sněžník

Tato cenná a právem chráněná lokalita patří mezi nejméně dotčené oblasti v rámci Evropy. Vězte, že divoká, panenská příroda je tím nejlepším místem pro skutečné dočerpání sil.

Pěší i cyklo trasy

Přímo kolem domu vede stezka na vrchol Trójmorski Wierch, určitě ale nevynechejte i dobytí Sněžníku nebo dobrodružnou výpravu do Medvědí jeskyně (Jaskinia Niedźwiedzia).

Dolní Morava

Známá a oblíbená destinace s nepřeberným množstvím rekreačního vyžití je vzdálená pouhých 20min jízdy. Tomu se říká strategická poloha.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Jodłów 3
57-530 Międzylesie
Navigovat Web