Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 5068.00 Kč
za noc
V tichem oplývajícím baltském lese se v přímořském Sasinie ukrývá 14 domků, které nesou sympatický i výstižný název Cisowy Zakątek, v českém překladu “tisové zákoutí”. Domy jsou neobyčejné, pláže za lesem divoké a čisté a les dokonale uklidňující. Spojení, které je skvělým odrazovým můstkem pro opravdový oddych a čas strávený ve výjimečné přírodní scenérii se svými blízkými i se sebou samým.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Každý z domů je zařízen v jedinečném, nápaditém stylu a má i svoji neopakovatelnou atmosféru. Majitele si přáli především vytvořit fajn místo pro fajn lidi a tento záměr se jim povedlo naplnit dokonale!
Číst více
Na samotě
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Parkování
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP

Naše tipy

Cisowe Love

Sauna ukrytá v zeleni vás v případě severského počasí spolehlivě zahřeje, vířivka příjemně zregeneruje po dni plném zážitků. A nad krásně čistou hlavou vám k tomu všemu ještě budou svítit hvězdy.

Baltské pohyblivé duny

Výletních možností se v okolí nabízí spoustu, ale rozhodně si nenechte ujít unikátní Słowińský národní park s dunami dosahujícími výšky až 42 metrů. Duny se během roku neustále přemisťují a hra živlů zde vytváří vskutku pozoruhodné scenérie.

Pro nejmenší

Případné přebytky energie můžou vaše ratolesti nechat na hřišti s prolézačkami, vy si mezitím vychutnejte zaslouženou chvilku nicnedělání.

Maják STILO

Maják v nedaleké vesničce Osetnik je nejen turistickou i inženýrskou perličkou, ale také stále funkčním navigačním prvkem. Z výšky 33m se otevírá jedinečný výhled na Baltské moře a obzor opět o něco více nekonečný...

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Stara Cegielnia 18
84-210 Sasino
Navigovat Web