Chata Davidka

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Milujete dokonalou relaxaci v náručí přírody, přesto kousek od města? Uprostřed sázavských lesů najdete luxusně vybavenou chatu, ničím nerušený odpočinek a především žádný spěch a limity. Dlouhá sprcha, dlouhá snídaně – na chatě Davidka jste pánem dne vy. Ráno si nemusíte lámat hlavu s přípravou snídaně, majitelé vám ji nachystají a donesou pomalu až do postele.


Vybavení

Jak to tam chodí

Chata je moderně zařízená včetně špičkové audio a TV. V suterénu najdete krásnou prosklenou cedrovou saunu, která má ozdravující účinky. V místnosti je i malá odpočívárna včetně masážního stolu. Stačí si pouze předem domluvit například relaxační masáž a profesionální masér za vámi dojede kdykoliv budete chtít. Venku se naopak můžete naložit do kádě, kam se vejde až 6 lidí. Úžasná je v zimě. Kdy si pod ní zatopíte dřevem. Pro děti je v koutku zahrady dětské hřiště s malou horolezeckou stěnou a pro dospělé naopak houpací síť.

Kde budete spát

V patře najdete ložnici s manželskou postelí a dvěma oddělenými postelemi. Přímo pod střechou najdete zatím nevyužitý prostor, který je za nás nejlepší volbou na meditaci nebo když se chcete v klidu „zašít“ někam na kouta a číst si knížku. Ubytování je ideální pro pár, nebo rodinu se dvěma dětmi, avšak majitelé nedoporučují vyrážet na chatu s batolaty kvůli jejich bezpečnosti.

Co tam můžete dělat

V okolí se dá dělat spousty výletů v blízkosti se nachází řeka Sázava, klášter sv. Prokopa v Sázavě, Čertova brázda nebo románský kostelík v Rovných. Na kole či elektroskůtru (oboje je možné si zapůjčit přímo na chatě) si zajeďte také na Jevanské bučiny, Ondřejovskou hvězdárnu s parkem nebo hrad Český Šternberk. Nebo můžete jen tak chodit po lese a sbírat houby. K dispozici máte samozřejmě i gril, a pokud by se vám nechtělo strávit čas s přípravou a obsluhou, objednejte si odpolední grilování s šéfkuchařem, který vám nachystá samé dobroty.

Co byste ještě měli vědět

  • Pronájem chaty je možný minimálně na dvě noci
  • Domácí mazlíčky musíte nechat doma
  • Parkovat můžete hned u chaty
  • Wifi zde také nechybí

Další nabídky v této lokalitě

Šelmberský mlýn

Kouzelné chalupy

Malešov Camp

Glamour camping

Savoia Castle

Hotely

Zámek Ratměřice hotel & resort

Hotely

Samota Hojšín

Kouzelné chalupy