Chata Davidka

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Milujete dokonalou relaxaci v náručí přírody, přesto kousek od města? Uprostřed sázavských lesů najdete luxusně vybavenou chatu, ničím nerušený odpočinek a především žádný spěch a limity. Dlouhá sprcha a nekončící snídaně – na chatě Davidka jste pánem dne vy. Ráno si nemusíte lámat hlavu s přípravou snídaně, majitelé vám ji nachystají a donesou pomalu až do postele.


Vybavení

Jak to tam chodí

Chata je moderně zařízená včetně špičkové audio a TV. V suterénu najdete krásnou prosklenou cedrovou saunu, která má ozdravující účinky. V místnosti je i malá odpočívárna včetně masážního stolu. Stačí si pouze předem domluvit například relaxační masáž a profesionální masér za vámi dojede kdykoliv budete chtít. Venku se můžete naložit do kádě, kam se vejde až 6 lidí. Úžasná je v zimě. Kdy si pod ní zatopíte dřevem. Pro děti je v koutku zahrady dětské hřiště s malou horolezeckou stěnou a pro dospělé bezvadná houpací síť.

Kde budete spát

V patře najdete ložnici s manželskou postelí a dvěma oddělenými postelemi. Přímo pod střechou je prozatím nevyužitý prostor, který můžete využít na čas strávený sami se sebou. Je to ideální místo pro meditaci nebo chvilku s knížkou. Ubytování je nejvhodnější pro pár nebo rodinu se dvěma dětmi. Majitelé nedoporučují vyrážet na chatu s batolaty kvůli jejich bezpečnosti.

Co tam můžete dělat

V okolí chaty je spousta krásných míst, kam se můžete vydat na výlet. Projděte se podél řeky Sázavy nebo po Čertově brázdě. Nechte okouzlit klášterem sv. Prokopa v Sázavě či románským kostelíkem v Rovných. Na kole či elektroskůtru (oboje je možné si zapůjčit přímo na chatě) si můžete zajet na Jevanské bučiny, Ondřejovskou hvězdárnu nebo hrad Český Šternberk. Nebo si udělejte procházku po lese a podívejte se, zda rostou houby. K dispozici máte samozřejmě i gril, a pokud by se vám nechtělo strávit čas s přípravou a obsluhou, objednejte si odpolední grilování s šéfkuchařem.

Co byste ještě měli vědět

  • Pronájem chaty je možný minimálně na dvě noci.
  • Domácí mazlíčky musíte nechat doma.
  • Parkovat můžete hned u chaty.
  • Wifi zde také nechybí.

Další nabídky v této lokalitě

Stromhouse

Glamour camping

Paseca

Glamour camping

Kouzelná Samota

Kouzelné chalupy

Statek U Prahy

Penziony

Samota Hojšín

Kouzelné chalupy