Chata Davidka

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Chata se nachází za Prahou v chatové osadě Pyskočely, kde jsou již dva zajímavé a oblíbené projekty - stromhouse a teepee-spa. Okolí je obklopeno lesy které se táhnou až na samý okraj Prahy, řeka v pěší dostupnosti cca 300metrů. Chata je umístěna mezi chatami, ale soukromí ji zaručuje velký plot a spousty vzrostlé zeleně. Takže o soukromí se bát nemusíte. Chata je moderně zařízená, je tam skvělá ručně vyráběná, švédská, manželská postel s více než 150letou historií. Také tady najdete špičkové audio a  TV. V suterénu najdete krásnou prosklenou cedrovou saunu, která fantastisky voní a má ozdravující účinky. V místnosti je i malá odpočívárna a také možnost vyndat masážní lůžko a po dohodě objednat masérku, na relaxační a jiné typy masáží. Venku je umístěna také cedrová káď, kam se vejde až 6lidí, ve které si můžete zatopit dřevem. Vedle je umístěna nerezová sprcha, která se dá využít po saunování. Zahrada je udržovaná s pergolou, parádním grilem taranis. Po celém obvodu chaty je terasa, na jižní straně najdete posezení. V koutku zahrady je dětské hriště s malou horolezeckou stěnou a houpačkami. Pro dospělé je tady venkovní houpací sít. 

Za příplatek si můžete pujčit elektroskůtr a kola. Objednat si masáž nebo odpolední grilování s Šéfkuchařem.

Chata má tři podlaží včetně suterénu. Najdete zde čtyři lůžka v jedné místnosti, je možné ale přespat na sedačce v obýváku. Ubytování je  ideální pro pár, nebo rodinu se dvěmi dětmi, avšak batolata se nedoporučují, chata není v jedné úrovni a jsou tam schody.

V okolí se dá dělat spousty výletů v blízkosti se nachází řeka Sázava, klášter sv. Prokopa v Sázavě, Čertova brázda, románský kostelík v Rovných, vyhlášená vorařská hospoda na Marjánce, na kole či elektroskůtru můžete vyrazit také na Jevanské bučiny, Ondřejovskou hvězdárnu s parkem nebo hrad Český Šternberk. Nebo můžete jen tak chodit po lese a sbírat houby.

Domácí mazlíčci bohužel nejsou vítáni.

Minimální délka pronájmu je dvě noci.

Vybavení

Další nabídky v této lokalitě

Chateau Clara Futura

Hotely

Mamma's Boutique Hotel

Boutique hotely

Mlýn Danemark

Upper Class

TeePee&Spa

Kouzelné chalupy

Palace Kutná Hora

Hotely