Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 2h
reakce majitele
6 / 10
potvrzeno
Od 5 000 Kč
za noc
Milujete dokonalou relaxaci v náručí přírody, přesto kousek od města? Uprostřed sázavských lesů najdete luxusně vybavenou chatu, ničím nerušený odpočinek a především žádný spěch a limity.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Pomalé vstávání, dlouhá sprcha a sladké nicnedělání – na chatě Davidka to půjde samo. Pokud milujete snídaně, přibalte si něco dobrého sebou nebo využijte službu donášky kvalitních surovin, které vám přinese kurýr z Rohlíku/Košíku až přímo ke chatce. Díky širokému výběru budete mít možnost udělat zásoby na celou dobu vašeho pobytu. Přes den či večer už jen rozpalte gril, otevřete láhev vína a odměňte se po dlouhém dni voňavými dobrotami. Užívejte si své volné dny v té největší pohodě.
Číst více
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Krb
4x 20 m2 4x

Třípatrová chata je ideální jak pro pár, tak pro rodinu s dětmi. Skloubit dohromady kvalitní interiér s přírodou za okny prostě umíme. Dokonalá manželská postel firmy Hastens, s více než 150 letou historií, vám u nás zajistí luxusní spánek a audiovizuální technika značky Bang & Olufsen zase vytvoří tu nejlepší kulisu pro romantický večer.

Od 3 900 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Potěšte tělo

Domluvite si relaxační masáž. Profesionální masér za vámi dojede, kdykoliv budete chtít.

Grill

Na terásce máte k dispozici špičkový gril, na kterém si vykouzlíte lahodné jídlo během pár minut. Základem jsou dobré suroviny, které díky pražské donášce máte jak "na zavolání". Objednávejte však s předstihem, některé termíny jsou totiž vytížené více než obvykle.

Čas venku

Běžte se projít do nedalekého lesa. Skvělá je i zahrada, kde bude malým i velkým dobře po celý den.

Děti se zabaví

Tentokrát nemusíte děti nechávat doma. Tady se jim zalíbí. Budou dovádět na zahradě, závodit na horolezecké stěně nebo se rochnit v koupacím sudu.

Nejluxusnější postel

Na trhu byste asi marně hledali pohodlnější lůžko. Tuto postel pozná znalec podle vzoru hned na první pohled.

Architektura a design

Mazlíčky pro tentokrát nechte doma a užijte si krásnou místní architekturu a design se svými nejbližšími.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pyskočely 241
281 63 Pyskočely
Navigovat Web