Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 4 000 Kč
za noc
Na úpatí Nízkého Jeseníku, na polosamotě pod lesem jsou ty nejdelší a nejkouzelnější západy slunce. I to je jeden z důvodů, pro které si tady Hubert a Lucka vysnili svoji Chalupu v polích. Do zhmotnění své vize vložili kus srdce i vlastnoruční práce a výsledek stojí za to.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ve zbrusu nové chaloupce to voní dřevem a onen nadčasový materiál v prostoru kouzlí útulnou a příjemnou atmosféru. A protože jste v chalupě v polích, nechybí ani okna a okénka do krajiny - větší panoramatická i roztomilá kulatá, u každého z nich můžete nechat myšlenky volně plynout, jen tak popíjet kávu nebo se začíst do oblíbené knihy.
Číst více
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Cyklistická trať
Venkovní bazén
Vířivka
8x 93 m2 8x

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 1 až 8 osob ve 4 ložnicích. V případě pobytu dětí do 3 let hlásit příjezd s dítětem předem přímo Kouzelnému místu.

Od 4 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Zamlsejte si

Piknikový koš plný dobrot, tapaz, brunch nebo sushi - vše lze na místě objednat a udělat si luxusní dopoledne v trávě nebo nezaměnitelný gurmánský večer při západu slunce.

Zkuste to taky

Jelikož je majitel jedním ze zakládajících členů známého B-Side Bandu, tak se může stát, že v chaloupce narazíte i na… trumpetu! Výzvu přijměte a zkuste si třeba někde v polích i o svoji touze dlouze troubit…

Prozkoumejte okolí

Vyražte na výlet nebo výšlap za krásami jesenické krajiny nebo třeba na jeden z okolních hradů a zámků. Možností je spoustu a v chalupě najdete i prakticky zpracované tipy a doporučení, ze kterých můžete čerpat.

Máte se na co těšit!

Hubert a Lucka mají s chalupou i zahradou ještě spolu skvělých plánů, tak určitě sledujte, co se bude dít…:)

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Paseka 361
78397 Paseka
Navigovat Web