Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 3 650 Kč
za noc
Rejvíz si právem nese pověst jednoho z nejkouzelnějších míst na Jesenicku, navíc je skvělou volbou v každém ročním období - na jaře a na podzim tu můžete pozorovat úchvatné čarování horské přírody, v létě sbírat kilometry na pěších túrách, v zimě pak snadno na běžkách.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Chalupa je splněným snem majitelů, kterým samým tato výjimečná horská osada učarovala. Ve zbrusu novém stavení to voní po dřevu, které v interiéru dotváří tu správnou útulnou atmosféru. Když se k tomu přidá ještě cit pro detail paní majitelky, je o dokonalou pohádku postaráno.
Číst více
Parkování
Netflix/HBO
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Bežkařská trať
Výhled
8x 140 m2 8x

Hledáte klidné místo, kde si užijete vzácné chvíle v kruhu Vašich nejbližších, pak věřte, že se Vám u nás bude líbit. Příjměte pozvání do naší nově postavené útulné chalupy. Představujeme Vám naši nově postavenou Chalupu Na Rejvízu, která je situována v nejvýše položené osadě pohoří Hrubého Jeseníku. Kouzelná příroda, kam jen Vaše oči dohlédnou, je opravdovým rájem všech turistů.

Od 3 750 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Kola určitě

...vemte s sebou! Hned kolem chalupy prochází jedna z mnoha krásných cyklostezek a navíc má chalupa vyhrazen i prostor pro uschování kol.

Krásná a křehká příroda

Národní přírodní rezervace Rejvíz je známá také díky rašeliništi, které tvoří dvě jezera. Můžete sem vyrazit i na výlet a projít se po naučné stezce vedoucí kolem jezer po dřevěných povalových chodnících.

Běžky taky

Upravované běžecké tratě budete mít doslova pod nosem, stačí už jen dobře namazat.

Malebná vesnička

Rejvíz byl díky své dochované dřevěné lidové architektuře vyhlášen vesnickou památkovou zónou, takže k pohádce opravdu jen krůček.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Rejvíz 105
79376 Zlaté hory
Navigovat Web