Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 900 Kč
za noc
V našich oblíbených Jizerských horách není o tradiční perly nouze a jednu takovou pro vás citlivě zrekonstruovali majitelé Alexandra s Filipem. Hluboko v lesích zde leží Jindřichov, malebná horská víska, která v zimě zapadne do bílé peřiny jak z pohádky. Atmosférou překypující, až 200 let stará chalupa vám připomene dětství u babičky a zdařilá realizace místa zase to nejlepší z naší kolekce kouzelných míst.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Jizerky jsme si oblíbili pro jejich pohádkové lesy, chalupy bez plotů, volně splývající s okolní krajinou a přátelskou pospolitost v místních vesnicích. Chalupa je koncipovaná pro dvě větší rodiny s dětmi, které se pohodlně vyspí ve třech ložnicích. Dominantou místa je pak světnice s kuchyní a obývákem, vše nesmírně pohodlné a funkční.
Číst více
Gril / ohniště
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Krb
Singltrek
8x 0 m2 8x

Toto místo je ztělesněním místní architektury. Je přesně takové jak si ho pamatujeme z dětství. Je útulné, praktické, krásné. Chalupa nabízí místo k odpočinku ideálně pro dvě rodiny s dětmi, až pro 8 lidí.

Od 4 900 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Lokalita

Jindřichov je pohádkové místo hluboko v lesích, kde v každou roční dobu najdete svůj klid a relax. Na kole si dáte pořádně do těla.

Výlety

Nezapomeňte si dobrou obuv, kolo a košík na houby. Od rána do večera budete nasávat přírodu plnými doušky.

Tradiční chalupa

Toto místo je ztělesněním místní architektury. Je přesně takové jak si ho pamatujeme z dětství. Je útulné, praktické, krásné.

Relax především

Večery ve vířivce nebo u s opékáním buřtů budou skvělou odměnou za aktivně strávený den.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Jindřichov 9
466 02 Lučany nad Nisou
Navigovat Web