Chalupa Mlýn

Chalupa působí na první pohled, jako klasická roubenka. O to víc vás překvapí design interiéru, který má čisté linie, v nichž se navzájem prolíná sklo, žula a dřevo. Název chalupy "Mlýn" evokující vodu, se v interiérech odráží  v modrých doplňcích včetně originálního osvětlení, navrženého samotným majitelem, panem Roubalem.

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Parkování
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Středobodem chaty je otevřený prostor v přízemí ve formě obývacího pokoje s posezením, kam se vejde celé osazenstvo hostů a je volně propojen s kuchyní. Ta je plně vybavená včetně myčky, trouby nebo třeba zrnkového kávovaru. Jestli si někdo z vás troufne, můžete zkusit upéct buchty v klasické staré troubě na dřevo. Její součástí jsou i krbová kamna s matrací, kde se můžete v zimě krásně ohřívat. 

Kde budete spát

 V chalupě se můžete ubytovat jak ve dvou samostatných pokojích pro dvě osoby, tak ve čtyřlůžkových apartmánech, které jsou řešené jako lofty. Dvojice ubytovaných tak mají alespoň částečné soukromí. V patře chalupy jsou pro hosty ukryty i dvě koupelny se sprchovým koutem, záchodem a veškerými toaletními potřebami. 

 

Co tam můžete dělat

Není nic lepšího, než se v horkých dnech zchladit v bazénu a pak si lehnout na lehátko a odpočívat na sluníčku. A tohle na vás právě čeká na terase chalupy. Na té můžete posedět i večer a během toho si připravit něco k snědku. Veškeré příslušenství k tomu máte samozřejmě k dispozici. A co by to bylo za grilovačku bez vína? Nemusíte pro něj daleko, pod chalupou je ukryt ještě sklep s obsáhlou vinotékou. V zimě to na vysedávání na terase samozřejmě není, ale i na to majitelé mysleli. Pro tyto případy zřídili saunu s výhledem do zahrady.

Co byste měli ještě vědět

  • Wifi je dostupná v celé chalupě
  • Parkovat můžete pohodlně přímo u chalupy
  • V zimě si zatopte v krbu, dřevo zajištěno

Další nabídky v této lokalitě

Residence Grand

Apartmány

Aparthotel Svatý Vavřinec

Hotely

Šípková

Kouzelné roubenky

Chalupa na horách

Kouzelné roubenky

Glamping Liška

Glamour camping