Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 6 000 Kč
za noc
Chalupa působí na první pohled, jako klasická roubenka. O to víc vás překvapí design interiéru, který má čisté linie, v nichž se navzájem prolíná sklo, žula a dřevo. Název chalupy „Mlýn“ evokující vodu, se v interiérech odráží v modrých doplňcích včetně originálního osvětlení, navrženého majitelem Roubalem.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Středobodem chaty je otevřený prostor v přízemí ve formě obývacího pokoje s posezením, kam se vejde celé osazenstvo hostů a je volně propojen s kuchyní. Ta je plně vybavená včetně myčky, trouby nebo třeba zrnkového kávovaru. Jestli si někdo z vás troufne, můžete zkusit upéct buchty v klasické staré troubě na dřevo. Její součástí jsou i krbová kamna s matrací, kde se můžete v zimě krásně ohřívat.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Krb
Venkovní bazén
Terasa

Naše tipy

Odpočinek na terase

Není nic lepšího, než se v horkých dnech zchladit v bazénu a pak si lehnout na lehátko a odpočívat na sluníčku. A tohle na vás právě čeká na terase chalupy. Na té můžete posedět i večer a během toho si připravit něco k snědku. Veškeré příslušenství k tomu máte samozřejmě k dispozici.

Výhled ze sauny

V zimě to na vysedávání na terase samozřejmě není, ale i na to majitelé mysleli. Pro tyto případy zřídili saunu s výhledem do zahrady.

Na zdraví!

A co by to bylo za grilovačku bez vína? Nemusíte pro něj daleko, pod chalupou je ukryt ještě sklep s obsáhlou vinotékou.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Černý Důl 277
543 44 Černý Důl
Navigovat Web