Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 10 000 Kč
za noc
Při objevování nových kouzelných míst občas narazíme na ta, která jsou esencí našeho projektu a tahle překrásná chalupa splňuje naše kritéria dokonale. Leží na planině v nekonečných kopcích blízko Víchovské Lhoty skoro opuštěně na pozemku bez plotu, je prostorná, světlá a neskutečně příjemná. Majitelé Homolovi mají s pronájmem svých objektů bohaté zkušenosti, a tak ví přesně jak zajistit, aby jste se tu cítili báječně. Vítejte v Deadfox!
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Toto místo má neskutečné kouzlo a už při příjezdu oceníte především prostor, kde se nachází. Vše je přehledné, velkorysé a vkusné. S partou až 14 lidí se v pěti ložnicích budete cítit skvěle. Fortelný nábytek a stylové vybavení je tady samozřejmostí, sálavé teplo z překrásných kamen vám nechá vzpomenout na dětství u babičky a rodinná či přátelská pospolitost v rozlehlé světnici bude krásnou vzpomínkou.
Číst více
Na samotě
Parkování
Gril / ohniště
Netflix/HBO
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
14x 400 m2 14x

Vítejte na jedinečném místě v Krkonoších. Ocitnete se na samotě v horách s výhledem do kraje. Chalupa Vám poskytne přesně to co od Vaší dovolené na horách očekáváte. Budete si užívat přírodu s tradicí kachlových kamen, sauny a dalšího nadstandardního vybavení s bohatým prostorem uvnitř i venku. Je to místo jako stvořené pro relaxaci, spánek v prachovém peří a nezapomenutelné zážitky.

Od 9 900 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Lokalita

Na samotě, přesto blízko všeho dění. Do lyžařských středisek je to kousek, v běžkařské stopě či v singltreku skočíte přímo z chalupy.

Pohoda

Pět prostorných ložnic, velká společenská místnost a světnice jak z pohádky. Tady vám nebude nic chybět.

Architektura

Je moderní, přesto tradiční. Je velkolepá a působí útulně. Deadfox je ztělesněním zážitku o chalupě, tak jak ho chceme všichni.

Výlety

V každém ročním období tady nebude nouze o dobrodružné výlety nebo sportovní výkony.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Víchovská Lhota 38
514 01 Víchová nad Jizerou
Navigovat Web