Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 8 000 Kč
za noc
Zastavit tak na chvíli čas a nic nemuset. Sen, který vám splní jedno vskutku kouzelné místo. Objevte klasickou chalupu, která si však osvojila vytříbený styl a vybavila se luxusem, který by nikdo uprostřed hlubokého lesa nečekal. Zjistíte, že perfektní chaloupka opravdu existuje. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Nově zrekonstruované chaloupce nechybí vůbec nic. V létě bude vaším oblíbeným útočištěm rozlehlá zahrada s úžasným posezením, grilem, ohništěm a vířivkou a za dlouhým zimních večerů vás pohladí teplo z krbu v obýváku nebo vyhřívaná podlaha.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Přijímáme vouchery AP
Krb
7x 103 m2 7x

Chaloupka, která existuje se nachází v Beskydech, v podhorské obci Ostravice. Právě tady začínají výlety na Lysou horu, co by královnu Beskyd. Sjíždějí se zde milovníci golfu, adrenalinových sportů a odpočinku.

Od 5 500 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Promyšleno do detailu

Chaloupka je místem, kde máte k dispozici opravdu všechno, co potřebujete. Zcestovalí majitelé opravdu moc dobře ví, co nesmí chybět, uvidíte sami.

Království golfistů

Ostravice je známá svým skvělým golfovým hřištěm. A hned přes kopec, na Čeladné, najdete další mistrovské hřiště, hole s sebou.

Vířivka v létě i v zimě

Vířivku můžete využít za jakéhokoliv počasí, protože je chráněna zastřešenou pergolou. V zimě tak stačí jen nasadit kulichy a na zahřátí si nalít něco dobrého z vinotéky plné francouzských vín z oblasti Provence.

Pohorky na nohy

Z chaloupky můžete vyjít pěšky a zdolat jeden z mnoha nedalekých vrcholů , nebo naopak nazout tenisky a vyrazit na kole, okolí je protkáno cyklo i turistickými trasami.

Plná lednice - žádné starosti

Nemáte čas nebo vás nebaví nakupovat? Veronika s Vlastou vám rádi před vašim příjezdem naplní ledničku.

Oslava narozenin

Rádi byste zde oslavili narozeniny, výročí nebo si sem zajeli utužit pracovní vztahy? Není problém. Navíc zařídí i občerstvení od spřátelené hospůdky, která vám nachystá lahodné menu z lokálních surovin.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Ostravice E220
73914 Ostravice
Navigovat Web