Chaloupka, která existuje

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Když se před časem rozhodli majitelé Veronika a Vlasta hledat nějaké zapomenuté místo v horách, z kterého by mohli vytvořit kouzelné prostory nejen pro své přátele, objevili zchátralou chalupu na polosamotě u lesa v krásných Beskydech. Dlouhé dny a noci strávili nad renovací, při které zachovali pouze obvodové zdi. Nakonec se z jejich velkého snu stala realita, kterou můžete dnes sami vyzkoušet. A při pohledu na fotografie, jak vypadala chalupa před proměnou, budete jen žasnout.

Vybavení

 • Luxusní postel
 • Lyžování
 • Parkování
 • Vana
 • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Celoročně udržovanou lesní cestou v podhorské obci Ostravice se dostanete k nově zrekonstruované chaloupce s velkou zahradou, posezením, pergolou a vířivkou. V centrální části domu se nachází plně zařízená kuchyňská linka včetně kávovaru značky DeLonghi, jídelní kout a prostorný obývací prostor s velkou sedací soupravou a krbem pro dlouhé zimní večery. Dřevo na zátop budete mít samozřejmě nachystané. Celý spodní prostor je prosklený, v obýváku je krásný výhled francouzskými okny do zahrady. Majitelé jsou skvělí a rádi vám zajistí jakoukoliv akci na míru. Rádi byste zde oslavili narozeniny, výročí nebo sem zajeli utužit pracovní vztahy? Navíc zařídí i občerstvení od spřátelené hospůdky, která vám nachystá lahodné menu z lokálních surovin.

Kde budete spát

 Do chaloupky se pohodlně vejde šest hostů. K dispozici jsou dvě ložnice s pohodlnými postelemi a kvalitními matracemi. Hosté mohou využívat samostatnou koupelnu s prostornou vanou. Vejdete se do ní klidně ve dvou a z okna nad římsou vany můžete pozorovat, co se zrovna děje venku. Příjemným bonusem je pro hosty nachystaná přírodní kosmetika značky Botanica s arganovým olejem a veškeré toaletní potřeby včetně županů. Navíc jistě oceníte podlahové vytápění nejen v koupelně. 

Co tam můžete dělat

Velkou předností chaloupky je venkovní vířivka pro pět osob (když se trochu uskromníte, nemusíte nechávat toho šestého čekat venku na mrazu). Skvělé je, že ji můžete využít za jakéhokoliv počasí, protože je chráněna zastřešenou pergolou, tak stačí v zimě jen nasadit kulichy a na zahřátí si vzít sklenku vína do ruky z vinotéky plné francouzských vín z oblasti Provence. Ještě si říkáte, že vám k tomu něco chybí? Z vířivky můžete sledovat i televizi umístěnou v obýváku a svůj oblíbený film tak uslyšíte díky venkovním reprákům. K tomu můžete grilovat na plynovém grilu nebo i venkovním ohništi. Právě připravené dobroty si snězte pod pergolou s příjemným posezením. Příznivci vodní dýmky si ji mohou vypůjčit a zpestřit si tak večer.

Co byste měli ještě vědět

 • Pokud budete chtít, majitelé vám rádi nakoupí a naplní celou lednici dle vašich požadavků
 • Zaparkovat můžete hned u chaloupky
 • K wifi se připojíte nejen uvnitř chaloupky, ale i pod venkovní pergolou
 • Domácí mazlíčky si můžete vzít s sebou po předchozí dohodě
 • Na zahradě najdete i technickou místnost pro uschování vašeho sportovního vybavení
 • V okolí ubytování jsou 2 golfová hřiště

Slovo majitele

Vlastík a Verča
01/10/2019
Pokud jsme ve vás probudili zvědavost, přijeďte se přesvědčit o výjimečnosti tohoto místa osobně. Už se na vás moc těšíme. Věříme, že si to tady zamilujete stejně jako my
Pokud jsme ve vás probudili zvědavost, přijeďte se přesvědčit o výjimečnosti tohoto místa osobně. Už se na vás moc těšíme. Věříme, že si to tady zamilujete stejně jako my

Další nabídky v této lokalitě

2 Roubenky na stráni

Kouzelné roubenky

Chaloupka, která existuje V poli

Kouzelné chalupy

Mezi plůtky

Boutique hotely

Hotel Freud

Hotely

Cattaleya

Boutique hotely