Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 800 Kč
za noc
Už název napovídá, kde asi stavení najdete. Mezi lesy, loukami a rybníky, na naprosté samotě obklopené krásnou přírodou. Nečekejte však nějakou ošuntělou starou budovu, ba naopak. Novostavba s detaily původního statku nabízí stylové a moderní ubytování.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Užijte si společná setkání v obývací prostoru s dostatkem místa na sezení i lenošení. Vařit můžete dohromady v kuchyni s jídelní částí. Bát se ale o soukromí nemusíte, najdete zde i zákoutí, kam se můžete kdykoliv schovat.
Číst více
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Konferenční místnost

Pokoje

Naše tipy

Design

Budova byla zrekonstruována v čistém stylu, který působí velmi svěže. Důraz je kladen na dřevěný nábytek ozvláštněný zajímavými prvky, třeba sítí na hraní mezi patry.

Vůně z grilu

Na terase najdete gril, tak si udělejte nákup, naložte maso nebo zeleninu a připravte voňavé dobroty za zvuků okolní přírody.

Koupelny všem

Všechny pokoje mají samostatnou koupelnu. Ty jsou tu opravdu jedinečné a odlišuje je například použití barevné mozaiky.

Ráj pro děti

Hojšín je místo, kde se děti budou cítit ve svém živlu bez toho, aby působilo zbytečně infantilně.

Pejsky s sebou

Jedno z mála míst, kam můžete přivézt i své čtyřnohé mazlíčky. Nedávejte je tentokrát k příbuzným a nechte je si užít dovolenou s vámi.

Vše v jednom

Pokud si ji zarezervujete celou Samotu, dostanete všechno, co k ní patří - stavení, chalupu, posed, saunu a kompletní společné prostory.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Hojšín 4
25786 Neustupov
Navigovat Web