Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 9 700 Kč
za noc
Vybavujeme si moment, kdy jsme před lety jeden zimní večer vyrazili právě sem vyzkoušet místní wellness, o kterém jsme slyšeli samou chválu. Uvítal nás zasněžený resort schovaný v údolí mezi vrcholky jihotyrolských Dolomit. To, co nás čekalo, předčilo všechna naše očekávání a my se do Caravan Parku vracíme rok co rok.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Pětihvězdičkový kempingový resort je unikátní v tom, že tady si opravdu přijde na své snad každý. Jste příznivci klasického kempování? Jezdíte na dovolenou v karavanu? Chtěli byste vyzkoušet glamping v korunách stromů? Anebo preferujete pohodlí hotelových pokojů?
Číst více
Koupací dřevěný sud
Kolo / Elektrokolo
Dobře tu vaří
Wellness
Venkovní bazén

Naše tipy

Karavan s wellness

Jezdíte rádi vlastním karavanem a chtěli byste si dopřát o něco víc luxusu? Mají tu pro vás speciální 600m2 velký prostor, kde budete mít vlastní saunu, vířivku a terasu s grilem.

Nebeský relax

Wellness zónu tu mají rozdělenou na dvě části - tu s vnitřním vyhřívaným bazénem, kde se vyřádí i vaše ratolesti. Další část patří pouze dospělým a najdete v ní nespočet saun a míst pro opravdový relax.

UNESCO dědictví

Dolomity patří k nejkrásnějším horám světa, právem jsou tak zařazeny na seznam světového dědictví UNESCO. Doporučujeme alespoň jednou za život vidět Tre Cime - tři skalní štíty, které vás oslní svou krásou.

Apartmán nebo chalet?

Kromě klasických hotelových pokojů si můžete udělat rezervaci v plně vybavených apartmánech nebo si pronajmout chalet až pro šest osob.

Pouze projíždíte kolem?

Vůbec nevadí, zastavte se třeba na něco dobrého na zub. Opravdu skvěle tu vaří. Stejně tak si můžete zaplatit vstup do wellness a užít si pár hodin relaxu po náročném dni.

Hurá na hory

Okolí je protkané jak trasami pro turisty, tak nespočtem lyžařských středisek, kde se můžete na lyžích nebo snowboardu prohánět od rána do pozdního odpoledne.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Via S. Giuseppe, 54
39030 Sesto BZ
Navigovat Web