Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 388 Kč
za noc
Les. Všude kolem vás je les a je na chvíli jenom váš. Kam oko dohlédne, vidíte jen zeleň a přírodu. Sněte, odpočívejte, dopřejte si být chvíli jen tak..
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Z tohoto překrásného kousku lesa se Libor s Christianem rozhodli udělat kousek nebe na zemi pro každého z vás. Řeknete si, maringotka, jako každá jiná. Možná na první pohled. Na ten druhý však ne.
Číst více
Gril / ohniště
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Možnost rybařit
Sauna
3x 23 m2 3x

Probudit se za zpěvu ptáčků, nadýchat se toho nejčerstvějšího vzduchu, skočit si do sauny či vodní kádě a nedělat třeba vůbec nic, případně se vydat na výlet po krásné okolní přírodě a zdejších pamětihodnostech. Glamping na Valašsku je mnohem víc než jen ubytování – je to detox hlavy a krásný zážitek v jednom!

Od 3 333 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Lesní království

Přímo z maringotky se vydejte po schůdcích dolů k horskému potůčku, na kterém najdete klenot tohoto místa. Terásku s dřevěným sudem a pozoruhodnou saunu s výhledem do údolí.

Beskydy jako na dlani

Můžete se jen tak toulat místními lesy, nebo si nazout pohorky a vyrazit na zdejší nejvyšší vrcholy. Nebo taky ne, zůstaňte tady..

Snídaně jako od babičky

Čeká na vás košík s kváskovým chlebem, místními frgály, bio šťávy, domácí pomazánky a terasa, na které nechcete snídani dojíst.

Sauna na dřevo

Tohle byla i pro nás novinka. Věděli jste, že existují sauny, kde si zatopíte sami a dřevem? Nádherný rituál, který přejeme zažít každému. Jako za starých časů. Garantujeme, že vás to bude bavit.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Halenkov 7
756 03 Halenkov
Navigovat Web