Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 600 Kč
za noc
Špindlerův mlýn, dokonalé místo pro zimní radovánky, ale i letní procházky po vrcholcích kouzelných Krkonoš. Zde jsme pro vás objevili dokonalé místo pro rozjímání a odpočinek od všedních starostí. V Avenue Chalet si najde místo každý host, který chce uniknout mrazivému počasí a zasněžené krajině, nebo hledá útulný úkryt po objevování tamní krajiny.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Pod názvem Avenue Chalet se skrývá zcela nový apartmánový hotel s moderně zařízenými pokoji, nacházející se v samotném srdci krkonošských hor. Budete si moct vybrat z 10 elegantních pokojů s vybavenou kuchyňkou a dechberoucím výhledem na sjezdovku Hromovka.
Číst více
IQOS friendly
Parkování
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
V okolí sjezdovky
Výhled

Pokoje

Naše tipy

Ráj lyžařů

Čekají na vás prvotřídní sjezdovky přímo u hotelu. Užijte si skvělé podmínky pro lyžování a snowboarding, výhledy na zasněžené vrcholy a luxusní ubytování v moderních apartmánech.

Lokalita

Špindlerův Mlýn nabízí skvělé možnosti pro zimní sporty, letní turistiku, cykloturistiku a relaxaci v horském prostředí. Městečko je také známé svou příjemnou atmosférou a širokou škálou restaurací, kaváren a dalších služeb pro návštěvníky.

Příroda volá

Odhalte krásy lesů našeho nejstaršího národního parku. Čeká na Vás například stezka k prameni Labe nebo zasazené horské městečko Špindlerův mlýn do zelené přírody.

Na sáňky i na boby

Vyzkoušejte sáňkařskou dráhu, dlouhou téměř 3 kilometry nebo Špindlerovskou bobovou dráhu - o zábava pro malé i velké je postaráno.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Bedřichov 171
54351 Špindlerův Mlýn
Navigovat Web