Apartmány Ladná

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Na samém okraji vesničky Ladná, kde byste to ani nečekali, se schovávají apartmány stejného jména. I přesto, že leží v samém srdci Moravy, jakmile za sebou zavřete branku, ocitnete se uprostřed přímořského resortu. 
Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Vinný sklípek
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

V Apartmánech Ladná vás obklopí moderní architektura, palmy a prázdninová pohoda. Odpoledne tu můžete trávit u bazénu, který se večer proměňuje v příjemnou osvětlenou dominantu celého prostoru. Odpočívat můžete na lehátku nebo v zavěšeném křesle a posedět můžete u stolu zapuštěného doprostřed blankytně modrého bazénu. Větší soukromí ale budete mít přímo před svým apartmánem, kde je privátní posezení a dokonce i houpací síť. 

Kde budete spát

Každý apartmán má svůj vlastní vchod a ubytuje se v něm až pět lidí. Většina apartmánů má jednu ložnici a jeden obývací pokoj s rozkládací pohovkou a rafinovaně ukrytým jednolůžkem. Samozřejmou součástí je i kuchyň, takže si můžete něco dobrého uvařit a o nic dalšího se nestarat, a také prostorná koupelna. Nábytek je ve všech apartmánech vyrobený na míru a protože při stavbě byly použité jen ty nejlepší materiály, cítili jsme se tu moc dobře.

Co tam můžete dělat

Apartmány Ladná jsou na perfektním výchozím místem pro všechny cyklisty. Pokud si sem povezete vlastní kola, můžete je uložit v kolárně a nebo přímo před apartmánem. Pozemek je chráněný zdí a branku otevřou jen hosté s čipovým náramkem na ruce. Ten dostanete hned po příjezdu a kromě branky s ním otevřete i dveře apartmánu, skřínku se snídaní, vlastní část vinotéky nebo třeba právě kolárnu. Apartmány Ladná provozuje Stanislav Salajka a tohle místo je pro něj srdcová záležitost. Popisoval nám, jak s pomocí architekta plánoval každé zákoutí a nebo s jakým nadšením vybíral ty nejhezčí dekorace na všech možných e-shopech. Stanislav věří, že Apartmány Ladná budou místem, kam se lidé budou vracet za odpočinkem v soukromí. To tady totiž na rozdíl od velkých hotelů opravdu máte.

Co byste měli ještě vědět


  • všude najdete funkční wifi
  • snídaně najdete ráno ve své skříňce
  • celou dobu Vám bude k dispozici Vaše soukromá vinotéka 

Ocenění

  • Vítěz v katgorii Apartmány 2018 Vítěz v katgorii Apartmány 2018
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Boutique Hotel Škrobák

Boutique hotely

Hardy

Penziony

Vinařství Obelisk

Malé penziony

Villa Hrušky

Penziony

Vinařství Skoupil

Penziony