Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1847.43 Kč
za noc
Pod jednou střechou rodinného penzionu Burina se snoubí kombinace útulného ubytování a skvělé veganské gastronomie. Jednoduchý a čistý design, kvalitní materiály a přírodou inspirované interiéry. Filozofie udržitelného ubytování šetrného k přírodě je cítit na každém kroku a jsme si jisti, že se vám bude líbit tak, jako nám.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Burina disponuje pokoji a apartmány různých velikostí, jejichž názvy jsou pojmenovány podle divokých rostlin a bylinek. Nade vše vyzdvihujeme apartmán Divozel, který disponuje dětským pokojíčkem, kde se na prostorné matraci spí v indiánském stanu. Všechny pokoje jsou vybaveny na míru zhotoveným dubovým nábytkem, masivní dubovou postelí a doplňky jsou vyrobeny z recyklovaného dřeva. Dovolenou si zde navíc můžete užít i s domácím mazlíčkem.
Číst více
Domácí snídaně
Wellness
Cyklistická trať
Krb
Singltrek
Možnost rybařit

Naše tipy

Soukromé wellness

Vířivka, parní lázeň či finská sauna vyrobená ze slovenských dřevin. Nechybí ani ochlazovací vědro a pro ty odvážnější i bazén s ledovou vodou. Soukromé wellness přináší reset pro tělo i mysl.

S úctou k ingrediencím

Čerstvé veganské ingredience kombinují požitek z chutě a pocit lehkosti. Z á la carte menu je možné vybírat z tradičních pokrmů v bezmasé verzi či ochutnat jídla s fusion twistem. Zaručeně si pochutná i zarytý všežravec.

Udržitelnost na prvním místě

Burina nabízí ubytování s citem pro ekologii a udržitelnost. V koupelnách můžete nalézt výhradně přírodní vegan kosmetiku. V celém objektu se používají stáčené čistící prostředky, kosmetika bez obalů a veškerý odpad je separován.

V okolí

Vodní nádrž Liptovská Mara či centrum města je jen 15 minut chůze, a tak za letním dobrodružstvím to nebudete mít daleko. Nízké Tatry se spoustou turistických tras či Chopok a jeho lyžařská střediska budete mít půl hodinky autem. O vyžití v každém ročním období je postaráno.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Palúčanská 118/35
031 01 Liptovský Mikuláš
Navigovat Web