Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 4h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 1755.36 Kč
za noc
Pod jednou střechou rodinného penzionu Burina se snoubí kombinace útulného ubytování a skvělé veganské gastronomie. Jednoduchý a čistý design, kvalitní materiály a přírodou inspirované interiéry. Filozofie udržitelného ubytování šetrného k přírodě je cítit na každém kroku a jsme si jisti, že se vám bude líbit tak, jako nám.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Burina disponuje pokoji a apartmány různých velikostí, jejichž názvy jsou pojmenovány podle divokých rostlin a bylinek. Nade vše vyzdvihujeme apartmán Divozel, který disponuje dětským pokojíčkem, kde se na prostorné matraci spí v indiánském stanu. Všechny pokoje jsou vybaveny na míru zhotoveným dubovým nábytkem, masivní dubovou postelí a doplňky jsou vyrobeny z recyklovaného dřeva. Dovolenou si zde navíc můžete užít i s domácím mazlíčkem.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Domácí snídaně
Wellness
Cyklistická trať
Singltrek
Možnost rybařit

Pokoje

Naše tipy

Soukromé wellness

Vířivka, parní lázeň či finská sauna vyrobená ze slovenských dřevin. Nechybí ani ochlazovací vědro a pro ty odvážnější i bazén s ledovou vodou. Soukromé wellness přináší reset pro tělo i mysl.

S úctou k ingrediencím

Čerstvé veganské ingredience kombinují požitek z chutě a pocit lehkosti. Z á la carte menu je možné vybírat z tradičních pokrmů v bezmasé verzi či ochutnat jídla s fusion twistem. Zaručeně si pochutná i zarytý všežravec.

Udržitelnost na prvním místě

Burina nabízí ubytování s citem pro ekologii a udržitelnost. V koupelnách můžete nalézt výhradně přírodní vegan kosmetiku. V celém objektu se používají stáčené čistící prostředky, kosmetika bez obalů a veškerý odpad je separován.

V okolí

Vodní nádrž Liptovská Mara či centrum města je jen 15 minut chůze, a tak za letním dobrodružstvím to nebudete mít daleko. Nízké Tatry se spoustou turistických tras či Chopok a jeho lyžařská střediska budete mít půl hodinky autem. O vyžití v každém ročním období je postaráno.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Palúčanská 118/35
031 01 Liptovský Mikuláš
Navigovat Web