Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 6h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 4 513 Kč
za noc
Už cesta mezi jihomoravskými kopečky a vinicemi napoví, že na jejím konci vás čeká něco jedinečného. Romantická chaloupka v nenápadné uličce vám hned po otevření dřevěných vrátek vykouzlí úsměv na tváři. Tohle je místo, kde se chcete schovat před světem a užívat si ničím nerušené chvilky se svými blízkými.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ať už se sem vydáte na romantický víkend ve dvou, s dětmi na letní dovolenou nebo s přáteli na pár dní, budete si pokaždé připadat jak v jiném světě.
Číst více
Vítěz v kategorii Chalupy 2021
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Krb
Venkovní bazén
4x 120 m2 4x

K dispozici jsou dvě samostatné ložnice s manželskou postelí. Ubytovací kapacita jsou 4 osoby.

Od 3 250 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Vlastníma rukama

Václav je architekt, a tak se o rekonstrukci postaral od A až do Z. Původně chtěli spolu s manželkou chaloupku zachránit, ale bohužel byla v tak špatném stavu, že by to nebylo možné.

Degustace na přání

Láká vás tradiční degustační večer? I to tu umí zařídit, stačí dát dopředu vědět a majitelé vám degustaci rádi domluví.

Elegantní design

Milovníci interiérového designu ocení spoustu detailů, na kterých si dali majitelé záležet. Nás nadchla spodní ložnice s obrovskými stropy a krásným světlem na míru nebo elegantní vana v prostorné koupelně.

Víno od sousedů

V ledničce na vás bude čekat lahev vínka od místních vinařů. A pokud vám bude chutnat, není nic jednoduššího než si doběhnout pro další.

Sauna s bazénem

Saunu oceníte jak během chladnějších dní, tak i po náročném cyklistickém výletu. Najdete ji v domečku na horní terase. Tam je i malý bazének, ze kterého jsme popravdě během horkých letních dní nechtěli vůbec ven.

Bukovanský Mlýn

Pokud byste si chtěli jeden večer zajít na něco dobrého v okolí, udělejte si procházku do Bukovanského Mlýna, kde skvěle vaří. Z chaloupky je to krásná procházka na 15 minut.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Bukovany 291
696 31 Bukovany
Navigovat Web