Brusírna

Design, netypický pro venkovská stavení, je zajímavý způsob, jak vytvořit jedinečný prostor. Majitelům chalupy Brusírna, která leží v v Krkonoších nedaleko lyžařského areálu Černý Důl, se to povedlo. Zatímco zvenku objekt připomíná roubenku, kterých v okolí najdete tisíce, uvnitř je naprosto jedinečná – interiér kromě dřeva z borovice douglasky tvoří žula, sklo a železo.

Drobné detaily, jako třeba mlýnský kámen či objímka žárovky (oboje na snímku), pomáhají vytvářet atmosféru malého uměleckého díla. Naprosto jedinečný je ale místní vinný sklípek a také koupelna. S volně stojící vanou, obrovským sprchovým koutem a také oknem, které navozuje pocit dokonalého propojení s přírodou.Číst více

Vybavení

Kde budete spát

K dispozici jsou dva dvoulůžkové pokoje a dva čtyřlůžkové apartmány. Všude jsou okna větší, než je v běžných roubenkách zvykem, a tak budete mít z postele výhled do korun okolních stromů. Dokonalý relax zajistí pohodlná matrace, takže si budete připadat, jako byste se vznášeli na obláčku. Pokoje jsou dřevěné, moderně vybavené, stejně jako celá chalupa.

Co tam můžete dělat

Chalupa je vybavena kachlovými kamny a saunou, po níž se můžete zchladit ve venkovním koupacím sudu. Večer můžete relaxovat ve výjimečném a vinném sklípku, který je součástí chalupy.

Až si odpočinete, vyrazte za sportem – v zimě vás nadchne nový lyžařský resort Černý důl, který uspokojí začínající i zkušené lyžaře. Léto je pak ideálním časem pro turistiku či cykloturistiku, protože východní Krkonoše jsou plné zajímavých památek a přírodních krás. Chcete-li zažít něco unikátního, zajeďte do Bozkovských dolomitových jeskyní.

Co byste měli ještě vědět

Hostům je k dispozici plně vybavená kuchyň včetně kávovaru.

Domácí mazlíčky nechte doma.

Wifina je samozřejmostí.

Za chalupou teče horský potůček, jeho šumění vám navodí tu správnou dovolenkovou atmosféru.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Kouzelné chalupy 2017 Vítěz v kategorii Kouzelné chalupy 2017
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Ledárna

Kouzelné roubenky

Hotelový komplex PECR

Hotely

Konopindova chata

Kouzelné chalupy

Resort Sv. František, Erlebachova bouda

Hotely

Roubalka

Kouzelné roubenky