Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 5 800 Kč
za noc
Design, atypický pro venkovská stavení, je zajímavý způsob, jak vytvořit jedinečný prostor. Majitelům chalupy Brusírna, která leží v v Krkonoších nedaleko lyžařského areálu Černý Důl, se to povedlo. Interiér kromě dřeva z borovice douglasky tvoří žula, sklo a železo.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Drobné detaily, jako třeba mlýnský kámen či objímka žárovky, pomáhají vytvářet atmosféru malého uměleckého díla. Naprosto jedinečný je ale místní vinný sklípek a také koupelna s volně stojící vanou, obrovským sprchovým koutem a také oknem, které navozuje pocit dokonalého propojení s přírodou.
Číst více
Vinný sklípek
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Rozkvetlá zahrada
Cyklistická trať
Bežkařská trať

Naše tipy

Pořádný odpočinek

Chalupa je vybavena kachlovými kamny a saunou, po níž se můžete zchladit ve venkovním koupacím sudu. Večer můžete relaxovat ve výjimečném a vinném sklípku, který je součástí chalupy.

Aktivní odpočinek

Léto je pak ideálním časem pro turistiku či cykloturistiku, protože východní Krkonoše jsou plné zajímavých památek a přírodních krás. Chcete-li zažít něco unikátního, zajeďte do Bozkovských dolomitových jeskyní.

Ideální na lyže

Až si odpočinete, vyrazte za sportem – v zimě vás nadchne nový lyžařský resort Černý důl, který uspokojí začínající i zkušené lyžaře.

Relax u potůčku

Za chalupou teče horský potůček, jeho šumění vám navodí tu správnou dovolenkovou atmosféru. Ideální pro nabrání inspirace nebo meditaci.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Černý Důl 277
543 44 Černý Důl
Navigovat Web