Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 5800.00 Kč
za noc
Design, atypický pro venkovská stavení, je zajímavý způsob, jak vytvořit jedinečný prostor. Majitelům chalupy Brusírna, která leží v v Krkonoších nedaleko lyžařského areálu Černý Důl, se to povedlo. Interiér kromě dřeva z borovice douglasky tvoří žula, sklo a železo.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Drobné detaily, jako třeba mlýnský kámen či objímka žárovky, pomáhají vytvářet atmosféru malého uměleckého díla. Naprosto jedinečný je ale místní vinný sklípek a také koupelna s volně stojící vanou, obrovským sprchovým koutem a také oknem, které navozuje pocit dokonalého propojení s přírodou.
Číst více
Vinný sklípek
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Rozkvetlá zahrada
Cyklistická trať
Bežkařská trať

Naše tipy

Pořádný odpočinek

Chalupa je vybavena kachlovými kamny a saunou, po níž se můžete zchladit ve venkovním koupacím sudu. Večer můžete relaxovat ve výjimečném a vinném sklípku, který je součástí chalupy.

Aktivní odpočinek

Léto je pak ideálním časem pro turistiku či cykloturistiku, protože východní Krkonoše jsou plné zajímavých památek a přírodních krás. Chcete-li zažít něco unikátního, zajeďte do Bozkovských dolomitových jeskyní.

Ideální na lyže

Až si odpočinete, vyrazte za sportem – v zimě vás nadchne nový lyžařský resort Černý důl, který uspokojí začínající i zkušené lyžaře.

Relax u potůčku

Za chalupou teče horský potůček, jeho šumění vám navodí tu správnou dovolenkovou atmosféru. Ideální pro nabrání inspirace nebo meditaci.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Černý Důl 277
543 44 Černý Důl
Navigovat Web