Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 11 120 Kč
za noc
Brandleit je vaše perfektní útočiště v Zillertalu, vaše osobní luxusní chata na naprosté samotě, váš snový rekreační dům pro celou rodinu, který má mnoho neobjevených zákoutí. Je umístěn v Hart im Zillertal a věřte nám, že byste zde stěží hledali tišší a idyličtější místo. 
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Chalet Brandleit vám nabízí tradiční statkový salon s útulnými kachlovými kamny, vůní borovice a dlouhou lavicí pro celou rodinu. Je to vaše místo k odpočinku a relaxaci po rušném dni v horách. Kromě pečlivě zařízených pokojů a plně vybavené kuchyně zde máte k dispozici také prostornou terasu. Ta je krytá a má přímý přístup do sauny - skvělý výhled na hory zaručen.
Číst více
Vítěz v kategorii Chalupy 2022
Na samotě
Parkování
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Krb

Naše tipy

Kolo a pohorky s sebou

Brandleit se nachází na zcela odlehlém místě na slunné straně Zillertalu s nerušeným výhledem na okolní hory. Nesčetné turistické a cyklistické trasy jsou k dispozici pro vás a celou rodinu v bezprostřední blízkosti.

Zimní ráj

Brandleit je také místem pro vaše lyžování a zimní dovolenou - i když nebo právě proto, že není přímo na sjezdovce. Přímo z Brandleit uvidíte první lyžařský areál v Zillertal Spieljochbahn, kam se rychle dostanete autem (asi 10 minut). Do lyžařského areálu Hochfügen/Hochzillertal dojedete autem za 15 minut. Zvláštní poloha Brandleit vám také umožňuje užít si dny lyžování a dny zimní turistiky v Alpbachtal.

Ideální poloha

Na polovinu údolí svítí slunce tak dlouho a tak jasně, jak jen může. Také jízda na Brandleit je něco velmi zvláštního. Pojedete po panoramatické silnici „Kapellstraße“ několik stovek metrů kolem krásných horských farem s nádherným výhledem do údolí.

V létě k vodě

Na venkovní bazén Zillertal dojedete autem za 15 minut. Jezero ke koupání Schlitters, idylické jezero Achensee a různá menší jezera v Alpbachtal jsou nedaleko a rychle se k nim dostanete na kole nebo autem. Mezi další oblíbené výlety patří vodopády v Hartu, Schlegeis Stausee na samém konci údolí Zillertal.

Slyšíte to ticho?

Dáváte přednost tichu a nechcete na dovolené používat auto? Žádný problém. Dovolená v Brandleit je zážitek sám o sobě. Pokud si chcete odpočinout od stresu a civilizace nemusíte potkat ani živáčka. Opalujte se nazí na terase nebo si zde zacvičte jógu a užívejte si luxus jednoduchého života.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kapellstraße 33
6265 Hart im Zillertal
Navigovat Web