Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 12 000 Kč
za noc
Apartmán BOMMA v kubistickém domě Diamant je jedinečný prostor plný barev, světel a umění. Na vaše pohodlí si posvítí osvětlení od české značky BOMMA, které najdete v každé místnosti.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Jde o jedinečný privátní prostor, který si značka pronajala od majitelů, potomků Adolfa Hoffmesitera, který se svou rodinou v bytě žil. Nově se zde můžete i ubytovat, a zažít tak vizuálně atraktivní pobyt v ojedinělém prostoru, který se nachází v samém srdci pražského Nového města.
Číst více
Vítěz v kategorii Apartmány 2022
IQOS friendly
Nespresso na pokoji
Přijímáme vouchery AP
Adult only
Ve městě
Design/Architektura
2x 182 m2 2x

Atelier disponuje dvěma koupelnami a funkcionalistickým minibarem

Od 12 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Historie v šuplíku

Celá budova dýchá historií, koneckonců byla původně navržena v roce 1913 průkopnickým architektem Emilem Králíčkem jako jeden z prvních čistě kubistických domů v Praze. Po stopách o známých osobnostech jako byli Le Corbusier, JP Sartre, či Jaroslav Ježek, kteří místo navštívili, pátrejte v šuplíku kabinetu v obývacím pokoji a knihovně.

Dárek pro náročné

Pokud chcete vyrazit dech člověku, který má silné estetické cítění a oko pro detail, jste na správné adrese. Vizuálně je celý apartmán balzámem na oči i duši – úplný Gesamtkunstwerk.

Šampaňské ve dveřích

Nechte se hýčkat a dopřejte si láhev šampaňského (vychutnejte ve skleničkách Rückl) značky G.H. Mumm, kterou vám na přivítanou nachystá manažer apartmánu. Příjemný start okouzlujícího pobytu!

Komentovaná prohlídka

Zvědavce manažer ateliéru nadchne historií apartmánu a doslova osvětlí celý koncept projektu, ve kterém sklářská společnost BOMMA spojila původní genius loci 30. let minulého století s předními světovými značkami současného interiérového designu.

Jedinečnost až na prvním místě

Do ateliéru BOMMA byste běžně zavítali na prohlídku, díky spolupráci s Amazing Places tady ovšem můžete strávit noc. Vězte, že podobný koncept v Česku opravdu nenajdete!

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Spálená 4
110 00 Praha 1
Navigovat Web