Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2372.00 Kč
za noc
Čerstvý vzduch, letní vánek a vůně briošek. Bublinky a slunkem zalitý večer. Piknik u stříbrného plátna. Večírky s přáteli. Zahrada pod sněhem. To a mnohem víc je Baske Villa. Útočiště pro všechny, kteří chtějí nechat ruch velkoměsta za zády. Přijeďte si sem oddychnout a objevte rozmanitá zákoutí toho, co život přináší.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Legenda Trenčianských Teplic znovu ožívá a vy byste u toho neměli chybět. Čeká na vás unikátní místo, které se vám zaručeně dostane pod kůži. Přes den se věnujte tomu, co vás láká nejvíce - jděte na procházku, udělejte si piknik nebo si zacvičte. Večer si užijte open-air koncert, podívejte se na oblíbený film anebo jen pozorujte nebe plné hvězd.
Číst více
Vítěz v kategorii Boutique Hotely 2022
S domácím mazlíčkem
Kolo / Elektrokolo
Dětské hřiště / koutek
Svatební místo
Dobře tu vaří
Konferenční místnost

Naše tipy

Ráj pro umělce

Mezi stálé hosty tu patří jak slovenští, tak čeští umělci, kteří spolu s vámi vytváří Baske komunitu. Hudebníci tvoří playlisty na celý rok, výtvarníci a sochaři oživují místní prostor a na terase vždy najdete stojan s plátnem a barvami, který čeká třeba právě na vás.

Něco na zub

Svěží, progresivní a lokální kuchyně s důrazem na sezónnost - to je místní restaurace pod taktovkou Martina Záhumenského. Přetvořili tu známé chutě do podoby, které ve vás probudí vzpomínky na doby dávno minulé.

Trocha historie

Vily hraběte Olivera Selderna byly postavené roku 1910, kdy byly Trenčianské Teplice vyhledávaným lázeňským městem. Komplex budov Venézia I, II, III měl sloužit jako letní útočiště pro rodinu a blízké přátele hraběte. Legenda hovoří, že kdo tu neprožil alespoň jednu noc, nepoznal atmosféru tehdejší doby.

Relax

Vypněte. Na oplátku vám tu zapnou bublinky ve vířivce anebo saunu - jenom pro vás.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

17. novembra 305/23
914 51 Trenčianske Teplice
Navigovat Web