Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 3160.00 Kč
za noc
Dokonalé spojení historie, citu pro moderní design a lásky k místu, životu a lidem – to je Baske Villa. Přijeďte si odpočinout do vyhledávaného lázeňského města, do bývalé Vily Venezia I. hraběte Selderna, do prostor plných výtvarných děl, do útočiště městského člověka.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Legenda Trenčianských Teplic znovu ožívá a vy byste u toho neměli chybět. Čeká na vás unikátní místo, které se vám zaručeně dostane pod kůži. Věnujte se tomu, co vás láká nejvíce - jděte na procházku, do wellnes nebo si vychutnávejte přítomný moment s knížkou či sklenou vína v ruce.
Číst více
Vítěz v kategorii Boutique Hotely 2022
S domácím mazlíčkem
Kolo / Elektrokolo
Dětské hřiště / koutek
Svatební místo
Konferenční místnost
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci
3x 0 m2 3x

Útulně zařízené pokoje s rozlohou 20 m2 . Do pokoje je možné umístit přistýlku.

Od 3 160 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Ráj pro umělce

Mezi stálé hosty tu patří jak slovenští, tak čeští umělci, kteří spolu s vámi vytváří Baske komunitu. Hudebníci tvoří playlisty na celý rok, výtvarníci a sochaři oživují místní prostor a na terase vždy najdete stojan s plátnem a barvami, který čeká třeba právě na vás.

Rekonstrukce a jen to nejlepší pro vás

Nabízet jen ty nejlepší služby je pro majitele základem, proto je provoz kuchyně momentálně omezený - prodloužená snídaně či kavárna a bar s drinky však zůstávají otevřené. V Baske Ville také nadále probíhá zdokonalování venkovních prostor, a tak zahrada, která je před villou není aktuálně k dispozici.

Místo přijímá dárkové vouchery ONLINE

Dárkový voucher Amazing Places můžete uplatnit výhradně při rezervaci pobytu online na webu Amazing Places.

Trocha historie

Vily hraběte Olivera Selderna byly postavené roku 1910, kdy byly Trenčianske Teplice vyhledávaným lázeňským městem. Komplex budov Venézia I, II, III měl sloužit jako letní útočiště pro rodinu a blízké přátele hraběte. Legenda hovoří, že kdo tu neprožil alespoň jednu noc, nepoznal atmosféru tehdejší doby.

Relax

Vypněte. Na oplátku vám tu zapnou bublinky ve vířivce anebo saunu - jenom pro vás.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní Visa karty bude pro vás připraven vstup do soukromého wellness pro dvě osoby - finská sauna, vířivka a láhev italského prosecca jako dárek. Nezapomeňte však při objednávce ubytování zadat kód AmazingVisa2024.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

17. Novembra 305/23
914 51 Trenčianske Teplice
Navigovat Web