Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Kdo překročil práh tohoto Apartmá, vydechl úžasem už ve dveřích při pohledu na hedvábnou, ručně malovanou tapetu s motivem lesa a rozkvetlé mýtiny. Odměňte se ubytováním v elegantním prostředí, které rozněžní a uspokojí i ty nejnáročnější hosty.

Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Byt byl vytvořen jako propojení Chateau Mcely a historické Prahy, aby si hosté dopřáli kouzlo obou míst. Stejně jako na zámku, i zde ze všech koutů dýchá nadčasový design, který si bravurně hraje s luxusními materiály, barvami a světlem.
Číst více
Krb

Naše tipy

Pro mcelské hosty

Využijte Apartmá jako přestupní stanici pro ubytování zahraničních svatebčanů mířících oslavit váš den D do Mcel.

Luxus v nejryzejší podobě

Oceníte velký prosvětlený prostor, exkluzivní nábytek, sklo Moser a přírodní poctivé materiály, které místu dodávají specifický šarm.

Příjemná atmosféra

I přes luxus, který na vás bude dýchat z každého kousku nábytku, se tu z pár minut po vybalení tašek budete cítit jako u starých známých.

Eventy

Apartmá je ideální k ubytování obchodních partnerů, pro představení vizí, služeb nebo nových produktů, konání malého konferenčního jednání i důležitých porad.

I pro Pražáky

Vyměňte svůj domov za adresu na Starém Městě a vyzkoušejte si, jaké je to bydlet v ulici, kde vás ráno budí dusot koňských kopyt a výhledy z okna směřují na ty nejkrásnější domy matky měst.

Velkorysý prostor

Byt má rozlohu 180 metrů čtverečných.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

U Staré školy 1
110 00 Praha
Navigovat Web

Ubytování

Dvě ložnice Dvě koupelny Manželské postele Plně vybavená kuchyně Kávovar Luxusní kosmetika

Zařízení

Parkování pouze s parkovací kartou městské části Praha 1 nebo na parkovacích hodinách.