Apartmá Staré Město Praha by Chateau Mcely

Co mají společného Apartmá Staré Město Praha a Chateau Mcely? Třeba především nádherný design z ruky paní majitelky Chateau Mcely. Ta se rozhodla budoucím hostům umožnit zážitek mcelské atmosféry ve 180 metrech čtverečních velkém bytě na jedné z nejlepších adres v Praze, v secesním domě z roku 1913 přímo na Starém Městě. 

Jak to tam chodí

Už když vejdete do domu a stoupáte do třetího patra historickým výtahem, který můžeme teď vídat snad už jen ve filmech, je vám hned jasné, že vás tu čeká něco nezapomenutelného. A patrně po vstupu dovnitř ztratíte na chvíli i dech. Hned za halou bytu se rozprostírá plně vybavená kuchyň plná zářícího mramoru a ručně malované hedvábné tapety. Centrálou apartmánu je jídelní kout s velkým kulatým stolem, obývací část s posezením a krbem. Mcelský nadčasový design majitelky je patrný na každém kroku. Vše ladí do posledního detailu, prostory zdobí ten nejkvalitnější nábytek doplněný o křišťálové sklo značky Moser.

Kde budete spát

Do apartmánu se pohodlně vejdou čtyři osoby. Byt disponuje dvěma ložnicemi, každá na opačné straně, což hostům dopřává naprosté soukromí. Jedna je laděna do šedých tónů společně s masivním dřevěným nábytkem, ke které patří koupelna s vanou. Druhá ložnice je o něco světlejší, s ručně vyšívaným čelem postele a pro nadšené muzikanty je tu dokonce k dispozici funkční harfa. K tomuto pokoji náleží skvostná koupelna s proskleným sprchovým koutem a volně stojící vanou. Z dvou metrů širokých postelí s nadýchanými peřinami se vám ráno rozhodně nebude chtít vstávat .

Co tam můžete dělat

Díky poloze apartmánu přímo v centru města máte tisíce možností, jak strávit den. Vyjděte ven, vydejte se doleva nebo doprava, je to jen na vás. Všechny cesty vás zavedou do malých uliček Starého Města a věříme, že pokaždé narazíte na stále neprozkoumaná zákoutí až dojdete na Staroměstské náměstí, které je takřka za rohem. Doporučujeme ale strávit i co nejvíce času v apartmánu, ať si ho užijete naplno. Napusťte si horkou vanu, pusťte si relaxační hudbu, nalijte si z minibaru šampaňské a na chvilku vypněte. Praha je nesmírně uspěchaná. No řekněte sami, kdy se vám povede takhle odpočívat…

Apartmán je ovšem také skvělou volbou pro uspořádání večírku v centru města. Tady se vám bude sama drát z úst věta Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě: “dobrý den, já tady bydlím”. Vaši hosté budou naprosto okouzleni, ať se tu rozhodnete pořádat party, slavnostní večeři (kterou vám rád připraví Honza Štěrba, mcelský šéfkuchař), nebo třeba menší tiskovou konferenci. 

Co byste měli ještě vědět

Cena apartmánu je na vyžádání u Chateau Mcely

S parkováním v centru města to je těžké, pokud máte parkovací kartu, místo se najde

Wifi je k dispozici v celém apartmánu

Apartmán se pronajímá pod podmínkou minimálně dvou nocí

V okolí je dostatek kaváren, restaurací i barů 

Další nabídky v této lokalitě

Aquarius

Apartmány

Pytloun Boutique Hotel Prague

Boutique hotely

Apartmány U Modré Kachničky

Apartmány

Maximilian Hotel

Hotely

Hotel Casa Marcello

Hotely