Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 6780.00 Kč
za noc
Kdo překročil práh tohoto Apartmá, vydechl úžasem už ve dveřích při pohledu na hedvábnou, ručně malovanou tapetu s motivem lesa a rozkvetlé mýtiny. Odměňte se ubytováním v elegantním prostředí, které rozněžní a uspokojí i ty nejnáročnější hosty.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Byt byl vytvořen jako propojení Chateau Mcely a historické Prahy, aby si hosté dopřáli kouzlo obou míst. Stejně jako na zámku, i zde ze všech koutů dýchá nadčasový design, který si bravurně hraje s luxusními materiály, barvami a světlem.
Číst více

Naše tipy

Pro mcelské hosty

Využijte Apartmá jako přestupní stanici pro ubytování zahraničních svatebčanů mířících oslavit váš den D do Mcel.

Luxus v nejryzejší podobě

Oceníte velký prosvětlený prostor, exkluzivní nábytek, sklo Moser a přírodní poctivé materiály, které místu dodávají specifický šarm.

Příjemná atmosféra

I přes luxus, který na vás bude dýchat z každého kousku nábytku, se tu z pár minut po vybalení tašek budete cítit jako u starých známých.

Velkorysý prostor

Byt má rozlohu 180 metrů čtverečných.

I pro Pražáky

Vyměňte svůj domov za adresu na Starém Městě a vyzkoušejte si, jaké je to bydlet v ulici, kde vás ráno budí dusot koňských kopyt a výhledy z okna směřují na ty nejkrásnější domy matky měst.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

U Staré školy 1
110 00 Praha
Navigovat Web