Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 8832.25 Kč
za noc
Sníte o dovolené v pravém rakouském chaletu, jejž obklopují zelené louky, vzrostlé stromy a horské scenérie? Potom by jeden takový v alpské oblasti Salzkammergut neměl uniknout vaší pozornosti. Altausee Lodge nechybí kachlová kamna, soukromá vířivka ani útulné společenské prostory a splňuje tak všechno, co definuje perfektní místo pro rodinnou dovolenou. Zamilujete si ho navíc v každém ročním období.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
V téhle prostorné dřevostavbě se budete cítit jako v bavlnce. K dispozici budete mít dvě patra, která může pohodlně obývat až šest dospělých. Spodní patro je otevřené a díky tomu neskutečně vzdušné a prosvětlené, což vám umožňuje být celou dobu v kontaktu se všemi, se kterými chalet sdílíte. Nestane se vám tedy, že byste se kvůli večeři pro celou rodinu zasekli sami v kuchyni a přišli o všechnu zábavu. Když už jsme u vaření – lépe vybavenou kuchyň byste hledali jen těžko. Je navíc designově skvěle vyladěná, takže příprava jídla tady bude radost.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Baby friendly

Naše tipy

Hřejí a zdobí zároveň

Srdcem obývací části jsou krásná kamna obložená zelenými kachličkami, která volně navazují na kuchyňskou pracovní desku. Je to jen drobný detail, ale udělá hodně.

Bublinky v každém počasí

Výhled do okolní krajiny je sám o sobě dost relaxační, o to víc, když ho pozorujete z vířivky. Ta je pro vás připravená na terase a obzvlášť v chladnějších dnech je k nezaplacení.

Čtyřnozí mazlíčci vítáni

S tak velkou zahradou by byl skoro hřích nechat pejsky doma. Jejich pobyt je tady sice za příplatek, ale můžete se vsadit, že ho budou milovat stejně jako vy.

Domácí kino

Kromě jiných vychytávek tady můžete využít i projektor, připojit ho k notebooku a vmžiku vykouzlit perfektní filmový večer.

Zajděte si na trhy

Během letních měsíců jsou přímo ve vesnici každou sobotu pořádány trhy, tak se zastavte pro něco dobrého.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Lichtersberg 250
8992 Altaussee
Navigovat Web