Altány Orlice

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Milujete saunování a energii nejraději čerpáte z přírody, ideálně při vstávání za zpěvu ptáků? V tom případě jsou Altány Orlice to pravé pro vás. Zkuste své volno tentokrát pojmout netradičně a užijte si bezstarostný víkend v přírodní zátoce s výhledem na plynoucí řeku. Bydlet budete v minimalistickém dřevěném domku s průhledy na tekoucí vodu přímo z postele. Jestli vás ale ztracení se na samotě úplně neláká, nemusíte mít strach - Altány Orlice jsou jen pár minut procházkou do centra krásného Hradce Králové.

Cena od2400 Kč Objekt /noc

Kapacita 2 + 2 osoby (přistýlky)

Jak to tam chodí

Altány Orlice mají něco pro každého. Nacházejí se sice v přírodě mimo obydlenou část, ale též nedaleko od centra. Můžete se otužovat v řece, ale také se schovat pod peřinu do roztopeného domečku. Zažijete dobrodružství, ale nepohodlí se bát nemusíte. Můžete si vyjet na výlet na kole či po svých nebo sedět na posteli a kochat se z ní nevyzpytatelností řeky a jejích zvířecích obyvatel. Zažijete tu neopakovatelnou romantiku, ale i divokou zábavu, kterou oceníte především pokud cesujete s dětmi.

Kde budete spát

Usínat při pohledu na hvězdné nebe budete v altánu Sasanka. Tou je mobilní domek se vším, co budete pro přespání u vodní hladiny potřebovat. Otevřete si láhev vína nebo připravte šálek čaje a těšte se na pohledy, které se vám naskytnou po probuzení. Představte si, že se probudíte, posadíte na posteli a kamkoli se podíváte, bude řeka. Stačí otevřít dveře a můžete si smočit nohy v řece nebo se jít vykoupat. Tato kouzelná představa se tu stává realitou.

Co tam můžete dělat

Téměr se nabízí doporučení nedělat vůbec nic. Jen se kochat plynoucí řekou, kormorány, zvídavými nutriemi a celým vodním ekosystémem. Jestli se ale pouze na odpočívání necítíte, možností máte tolik, že je možná během celého víkendu nestihnete využít. Půjčte si od pozorného správce paddleboardy, vodní kola nebo třeba rafty. To nejkouzelnější vás ale čeká v sauně na vodě. Vypněte s pomocí tepla a a po saunování skočte do ledové řeky.

Nově se můžete v areálu vypotit také v solusauně pro až 5 lidí. Za drobný poplatek si užijete sílu kamen Harvia  vytápěných poleny. Tato menší voňavá sestra hlavní sauny má opět krásný výhled a nezaměnitelnou vůni dřeva.

Co byste měli ještě vědět

  • Rezervace jsou možné minimálně na 2 noci.
  • V celém areálu je zákaz kouření.
  • Parkování je možné přímo v areálu.
  • Pro děti je připravena řada lanových hřišť a vodní zábavní hrad.
  • Půjčte si člun či paddleboard a vydejte se objevit krásu slepých ramen.
  • Platba kartou možná.
  • Koupelna je stejně jako toaleta k dispozici pár kroků od altánu.
  • Přijeďte na celý víkend.

Slovo majitele

Martina Rejhová
Martina Rejhová
16/03/2021
Nechte se unést kouzlem řeky! Navštivte malé Finsko na Orlici.
Nechte se unést kouzlem řeky! Navštivte malé Finsko na Orlici.

Další nabídky v této lokalitě

Růžová chalupa

Kouzelné chalupy

OrchardHouse

Kouzelné chalupy

Chalupa Mlýn

Kouzelné roubenky

Roubenka Melánka

Kouzelné roubenky

Hide in City

Apartmány