Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
7 / 10
potvrzeno
Od 2 550 Kč
za noc
Milujete saunování a energii nejraději čerpáte z přírody, ideálně při vstávání za zpěvu ptáků? Zkuste své volno tentokrát pojmout netradičně a užijte si víkend v přírodní zátoce s výhledem na plynoucí řeku. K bydlení si můžete vybrat z našich dvou altánů. Altán Stulík - hausbót umístěný přímo na řece Orlici nebo Altán Sasanka - minimalistický dřevěný domek umístěný na břehu řeky.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Zažijete dobrodružství, ale nepohodlí se bát nemusíte. Altány Orlice jsou jen pár minut procházkou do centra krásného Hradce Králové. Můžete si vyjet na výlet na kole či po svých nebo jen tak relaxovat v peřinách a kochat se nevyzpytatelností řeky a jejích zvířecích obyvatel.
Číst více
Parkování
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Krb
Výhled

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 2 300 Kč
za noc

Naše tipy

Odpočiňte si

To nejkouzelnější vás tu čeká v sauně na vodě. Vypněte s pomocí tepla a po saunování skočte do ledové řeky. Vaše tělo vám poděkuje.

Zůstaňte déle

Rezervace jsou možné minimálně na 2 noci. Ale to nevadí, odtud se vám stejně nebude chtít jen tak odjíždět.

Novinka v saunování

Nově se můžete v areálu vypotit také v solusauně, kam se vás vejde až 5. Za drobný poplatek si užijete sílu kamen Harvia vytápěných poleny.

I pro malé dobrodruhy

Pro děti je připravena řada lanových hřišť a vodní zábavní hrad. Pokud cestujete i s malými objeviteli, můžete si být jisti, že zde se nudit nebudou.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Na Mlejnku 1130/21b
50003 Hradec Králové - Slezské Předměstí
Navigovat Web