Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 8h
reakce majitele
8 / 10
potvrzeno
Od 1 500 Kč
za noc
Vůně dřeva, hřejivé kožešiny a plápolající oheň v krbu. Za pravou horskou atmosférou nemusíte za hranice naší země, luxusní dovolenou totiž zažijete i u nás. Ptáte se kde? Tam, kde je Krakonošovo, v centru Horní Malé Úpy a 1050 metrů nad mořem.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Chata Hradečanka byla v rekordním čase kompletně zrekonstruována a přestavěna, o svůj původní ráz třetí nejstarší stavby v Malé Úpě ale nepřišla. Až se po hlavní silnici dostanete nahoru, přivítá vás nenápadná hnědá chata s bílými okny, tedy budova věrná tradiční krkonošské architektuře. A hned vedle ní stojí Jeřabinka. Tu majitelé koupili a v podobném rázu jako Hradečanku zrenovovali.
Číst více
Vítěz v kategorii Boutique hotely
Vítěz v kategorii Boutique Hotely 2022
Vinný sklípek
Soukromá sauna
Přímo na sjezdovce
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Wellness

Pokoje

Naše tipy

Nejlepší pizza v Krkonoších

Po takovém dni na horách pěkně vyhládne. Stačí mrknout na kuchaře a už se vám na stůl nese ta nejkřupavější a zaručeně nejitalštější pizza v Krkonoších. Jak se peče, můžete sledovat na vlastní oči, pec je přímo součástí restaurace.

Teambuilding jako vyšitý

Jak svůj pracovní tým opravdu potěšíte? Pohodlí na horách, skvělá restaurace a vinný sklípek zní jako plán.

Zasloužený odpočinek

Po celodenním výšlapu se zrelaxujte v místní sauně.

Mammut Shop

V nejvýše položené prodejně outdoorové značky Mammut v České republice najdete všechno na tůru, lyže, půjčovnu skialpového vybavení i elektrokol.

Hurá na Sněžku!

Stačí jen překročit práh a v jakémkoliv ročním období můžete vyrazit na Sněžku. V zimě si jít zalyžovat na sjezdovku, která je hned za chatou. V létě vás okolní lesy a kopce zlákají k turistice, cyklo výletům nebo houbaření.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horní Malá Úpa 41
541 21 Malá Úpa
Navigovat Web